برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی

خدمات باغبانی و کشاورزی


  • خدمات باغبانی و کشاورزی
  • خدمات باغبانی و کشاورزی
  • خدمات باغبانی و کشاورزی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 3 خرداد, 1400
موقعیت : کرج

معرفی خدمات باغبانی و کشاورزی

 

✅خدمات باغبانی (هرس ,تغذیه , نگهداری متنوع باغات تزیینی و میوه ) مکانیزاسیون، تعمیر و اموزش نحوه کار اجرایی ,گیاه پزشکی ,زراعت انواع محصولات کشاورزی کاشت داشت و برداشت ,خدمات باغات پسته با ضمانت و تغییر چشمگیر, نگهداری فضای سبز,اپارتمان و باغ ویلا خدمات کشت بافت کشت سلول کشت جنین ,اصلاح ,و در مجموع خدمات بیوتکنولوژی با متد روز دنیا و اختراع , با دکتر حسنوند فارغ التحصیل دانشگاه واخنیگنن هلند

 

✅اماده همکاری در سراسرکشور با شرکتها، مجتمع های کشاورزی، شرکتهای کشت و صنعت و مجریهای فضای سبز و شرکتهای وابسته با جهاد کشاورزی، طراحی و نظارت بر مجتمع های کشاورزی ، دامپروری و سیستمهای ابیاری می باشیم.

 

✅امروزه به دلیل افزایش بافت شهر نشینی، کاهش شدید فضای سبز و تخریب باغات، موجب ایجاد تاثیرات منفی بر روحیات انسان شهر نشین و به دلیل آلودگی بصری در شهرها، کاشت و ایجاد فضای سبز مناسب و همچنین نگهداری از باغ و فضای سبز دارای اهمیت مضاعفی می باشد. به دلیل این مهم، احداث و نگهداری از باغ و فضای سبز به یک علم تجربی تبدیل شده است. بسیاری از کشورها، شهرها برای افزایش سرانه فضای سبز، هزینه های هنگفتی برای احداث و نگهداری سطح وسیعی از باغات و فضای سبز در نظر می گیرند. در این راستا انسان شهر نشین نیز به دنبال احداث و فضای سبز (هر چند کم) می باشد تا از تاثیرات مثبت گیاهان بر سلامت روح و محیط زیست اطراف خود غافل نشوند.

 

ویژگی های خدمات باغبانی و کشاورزی

 

🔸نگهداری از گیاهان باغ و باغچه:

۱. سم پاشی و به موقع
۲. استفاده از سموم ارگانیک، بیولوژیک و دوره کارنس پایین در فضای سبز بسیار مهم می باشد. باید توجه داشت که آلودگی محیط زیست به حداقل برسد.
۳. شناخت بیماری و آفات گیاهی
۴. اولین اصل استفاده از سم مناسب، شناسایی درست و دقیق بیماری و آفات می باشد.
۵. استفاده از سموم مناسب
۶. بعد از شناخت و تشخیص درست آفات و بیماری باید از سم مناسب اسفاده گردد.
۷. نوشتن برنامه کودی مناسب باغ
۸. با شناخت گیاهان و انتظارات غذایی هر کدام از گیاهان و همچنین شناخت و تشخیص درست مواد غذایی که بر روی گیاه مشاهده می شود اولین گام برای استفاده از کودها برای گیاهان می باشد.
باید توجه داشت که هر گیاه دارای انتظارات آبی، غذایی و هرس متفاوت می باشد که در صورت عدم شناخت و اجرای درست هر کدام موجب کاهش شدید عمر گیاهان می گردد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای حسنوند
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09106044014
ایمیل [email protected]
تلگرام
 اینستاگرام m.a.dr.hasanvand7
آدرس کرج

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا