برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

خدمات بیمه ای در خرم آباد


  • خدمات بیمه ای در خرم آباد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 10 دی, 1399
موقعیت : خرم آباد کیو

معرفی خدمات بیمه ای در خرم آباد

 

✅بیمه کارگزار رسمی ۱۳۰۳ به عنوان عضوی از خانواده صنعت بیمه کشور، مفتخر است با بهره‌گیری از دانش تخصصی و توانمندی منابع انسانی خود، در حال حاضر، به بیش از هزاران بیمه‌گذار حقیقی و حقوقی، خدمات بیمه‌ای ارائه نماید.

🔴ارائه دهنده ای انواع خدمات بیمه از34شرکت بیمه ای

«دوست عزیز بیمه شاه کلید زندگی هر شخص به شماره می آید» شما به انتخاب خود میتونید به صورت یکجا یا سالانه خود وعزیزانتون بیمه کنیدوبعد از پایان قراردادتون علاوه براصل پول وسودتون یک حقوق تا سن 106سالگی دریافت کنید.

 

 ویژگی های خدمات بیمه ای در خرم آباد

 

🔴بیمه عمر چیست؟

🔸️به دلیل تغییر در سبک زندگی و شرایط محیط زیست، اخیراً در میان آشنایان دور و نزدیک خود می‌شنویم که شخصی به بیماری صعب‌العلاجی همچون سرطان، سکته قلبی و مغزی مبتلا شده است.

واقعیت تلخی که در این شرایط با آن روبه‌رو می‌شویم این است که فرد علاوه بر این‌که باید روحیه خود را برای غلبه بر بیماری حفظ کند باید با بحران‌های مالی مربوط به درمان یا گذران زندگی روزمره نیز دست‌وپنجه نرم کند. متأسفانه بالا بودن هزینه‌های پزشکی و دارویی شرایط معیشت را برای فرد بیمار و خانواده او بسیار طاقت‌فرسا و تلخ می‌کند.

بدتر از آن زمانی است که سرپرست خانواده فوت می‌کند و افراد دیگر خانواده باید علاوه بر تحمل رنج از دست دادن عزیزشان به دنبال راهی برای تأمین معاش خود باشند. حداقل بخش مالی این مشکل می‌توانست با دوراندیشی و پرداخت هزینه‌ای بسیار ناچیز حل شود. خرید بیمه عمر می‌توانست از فشار این بحران‌ها بکاهد.

 

راه های ارتباطی با خدمات بیمه ای در خرم آباد

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا