برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان آسانسور

خدمات تاورکرین در تهران


  • خدمات تاورکرین در تهران
  • خدمات تاورکرین در تهران
  • خدمات تاورکرین در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 14 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی خدمات تاورکرین در تهران

 

🔴 گروه خدمات تاورکرین در تهران به منظور ارائه و سرویس دهی ماشین آلات ساختمانی، عمدتا تاور کرین ( جرثقیل برجی ) کار خود را شروع کرد. با کادری مجرب و باتجربه سال‌ها در عرصه صنعت عمران و ساخت و ساز این گروه خدمات آسانسورهای کارگاهی و بچینگ پلانت را در دستور کار قرار داد.

 

✅ هم اکنون گروه ما در زمینه ی خدمات زیر فعالیت می‌نماید:

•تاور کرین

• اسانسور کارگاهی

•سرویس و نگهداری تامین قطعات مکانیکی قطعات برقی

 

✅ با کیفیت بودن جرثقیل برجی ‌های موجود در این مجموعه و اورهال نمودن دستگاه مطابق با استاندارد روز برای ما مهم است. همینطور خدمات سریع و به موقع  آن همواره یکی از عمده‌ترین اصول و رسالت‌های ما بوده و هست.

 

✅ جرثقیل برجی کرین دارای یکی از قوی‌ترین و سریع‌ترین سیستم پشتیبانی شامل نیروهای زبده و دوره دیده و تامین قطعات تاور کرین برای شما مشتریان محترم می‌باشد.

 

 

ویژگی های خدمات تاورکرین در تهران

 

🔸 تعمیر و نگهداری تاور کرین:

بازرسی تاور کرین باید در دوره های مختلف صورت گیرد.‌ این موضوع جدا از تعمیر و نگهداری تاور کرین است که با استاندارد های مختلف صورت می گیرد. یک دوره بازرسی از جرثقیل ها ۱۰ ساله است ودر طول این مدت تعمیر تاورکرین به وسیله تعمیر کار تاورکرین که قرارداد تعمیر و نگهداری از تاورکرین را دارد انجام می شود چرا که این وسیله پس از مدتی طولانی دچار مشکل خواهد شد. بازرسی ۱۰ ساله تاور کرین ها شامل بازرسی از سازه و اجزای مکانیکی و در نهایت صدور استاندارد تاور کرین می باشد. برای این کار لیستی در اختیار بازرس قرار می گیرد که باید طبق آن به بررسی تاور کرین بپردازد. بازرس لازم است تا مدارک موجود و مستندات بازرسی های دیگر را مطالعه کند. او باید عملکرد و ایمنی دستگاه را بیش از گذشته بررسی کند چرا که عمر دستگاه طولانی مدت بوده. سوابق جرثقیل باید به راحتی در اختیار بازرس قرار بگیرد و در قالب مناسب نگهداری شون دتا در زمان صدور سرتیفیکیت تاور کرین استفاده شود.

 

🔸تعمیر و نگهداری آسانسور کارگاهی:

تعمیرات و نگهداری اسانسور کارگاهی بعد از فرآیند نصب این دستگاه یکی از مهتمرین موارد در جلوگیری از حوادث و خطرات این دستگاه محسوب می شود . همانگونه که میدانیم غالبا این دستگاه درکنار پروژه های مرتفع تجاری و مسکونی نصب می گردد و عمدتا داری ارتفاع زیادی هستند و کوچکترین اشتباه در فرایند نصب و تعمیرات و نگهداری اسانسور کارگاهی می تواند باعث سقوط این دستگاه گردد و خطر آفرین باشد . اما این بدان معنی نیست که آسانسور کارگاهی یک دستگاه پر خطر و مضر محسوب شود . اتفاقا با رعایت نکات فنی و ایمنی و استفاده از تیم های مهندسی و مجرب تعمیرات و نگهداری ، این دستگاه یکی از مفید ترین تجهیزات حال حاضر در امر ساخت و ساز و حمل و نقل به حساب می اید . که می تواند در امر جابجایی و حمل مصالح و کارکنان و مهندسان در سرعت بخشیدن به ساخت و ساز کمک شایانی به کارفرمایان و برج سازان نماید .

 

🔸نصب و پیاده ستزی تاور کرین:

نصب و پیاده سازی تاور کرین و مراحل انتقال و نصب تاور کرین از مهمترین موضوعات در خرید تاور کرین و اجاره تاور کرین محسوب می شود. وقتی به بلندی و ارتفاع تاور کرین نگاه می کنید همه چیز خیلی خطرناک و نامتعادل به نظر می رسد. به خصوص وقتی توسط هیچ کابلی پشتیبانی نمی شود. اولین عنصر پایدار در تاور کرین پایه بتنی (فنداسیون)است که شرکتهای ساختمانی هفته ها قبل از نصب تاور کرین به آن می پردازند. این بخش بتونی تقریبا در ابعاد ۱۰*۱۰*۱٫۳ متر و وزنی معادل ۱۸۲ تن دارد. پایه اصلی(پایه تثبیت) تاورکرین در عمق این پایه بتنی متصل می شود تا وزن و گشتاور بار را تحمل کند.
قطعات مختلف تاور کرین به وسلیله کامیون های بزرگ به محل مورد استفاده ارسال می شوند. در ابتدا به وسیله یه جرثقیل سیارقطعات اصلی و سکشنها و سپس قطعه ۱۲ متری که از دو قسمت برج و چرخنده متحرک تشکیل شده روی قطعات قرارداده می شود. سپس بازوی تاورکرین و ماشین آلات در قسمت مربوطه مونتاژ می شوند.

 

راه های ارتباطی با خدمات تاورکرین در تهران

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا