برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

خدمات تایپ و صحافی در کرج


 • خدمات تایپ و صحافی در کرج
 • خدمات تایپ و صحافی در کرج
 • خدمات تایپ و صحافی در کرج
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 26 خرداد, 1401
موقعیت : کرج

خدمات تایپ و صحافی در کرج

 

🔴موسسه تایپ آرارات

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و متخصص و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات تایپ و صحافی در کرج آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

◼️تایپ پایان نامه:

 • تایپ آنلاین پایان نامه :سفارش تایپ پایان نامه در 3 حالت تایپ فوری، نیمه فوری و عادی انجام میشوند تا شما بتوانید بسته به نیاز خود، سرعت انجام کار خود را انتخاب نمایید.
 • تایپ فارسی ساده
 • تایپ لاتین
 • تایپ فارسی لاتین
 • تایپ سوال امتحان
 • تایپ سوالات تستی چهار جوابی
 • تایپ پاورقی

◼️ویراستاری پایان نامه:

 • ویراستاری آنلاین حرفه ای:ویراستاری پایان نامه خود را به صورت حرفه ای طبق آئین نامه دانشگاه به ما بسپارید.سفارشات به صورت کاملا ویرایش شده و با صفحه بندی استاندارد و یا مطابق با درخواست کاربر تحویل داده می شوند.
 • ویرایش(ویراستاری) و صفحه آرایی پایان نامه های تایپ شده مطابق با آیین نامه نگارش پایان نامه دانشگاه شامل غلط گیری و تصحیح ایرادات تایپی (فاصله و نیم فاصله) و فنی (حاشیه، فونت، سطر، پاراگراف، فهرست عناوین و اشکال و نمودار و جداول همراه با شماره گذاری، فرمول ریاضی، پاورقی فارسی و لاتین، بخش بندی فصلها و نکات ضروری دیگر) در اسرع وقت و توسط ویراستار حرفه ای با 20 سال سابقه کار ویرایش و 32 سال سابقه تایپ انجام می گردد.

◼️کپی ، پرینت و تکثیر دانشجویی:

 • خدمات تکثیر دانشجویی:ثبت سفارشات کپی و پرینت رنگی و سیاه سفید در کرج و البرز به صورت تعداد و با بهترین و مناسب ترین قیمت
 • پرینت های موسسه آرارات بر روی کاغذ A4 مرغوب و با کیفیت و وزن 80 گرم زده می شود.
 • صحافی پایان نامه – صحافی گالینکور
 • انجام صحافی گالینگور پایان نامه
 • خدمات صحافی گالینگور ، طلاکوب ،چاپ و صحافی پایان نامه در 33 طرح و رنگ به صورت عادی و فوری با بهترین کیفیت

🔷با قیمت مناسب و کیفیت عالی

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

 ویراستار خوب کیست؟

 

🔶نظرات تخصصی و سازنده می‌دهد

اگر نوشته‌مان را بدهیم تا کسی بخواند و نظراتش را به ما بگوید، نظرات او حالت شخصی به خود می‌گیرد و این نه تنها ممکن است تاثیری در بهتر شدن کیفیت متن ما نداشته باشد بلکه حتی با اعمال این نظرات احتمال دارد بدتر هم بشود. تفاوت نگاه ویراستار متخصص و نگاه شخص غیرمتخصص در همین است. ویراستار سلیقه‌ شخصی خود را بر روی متن اعمال نمی‌کند بلکه سعی می‌کند مواردی را که از نظر فنی یا تخصصی دچار مشکل است تصحیح یا بازنویسی کند.

🔶به جزئیات توجه دارد

فرد عادی وقتی در حال خواندن یک متن است تمام توجهش به معنای آن است و سعی دارد تا آن را به اتمام برساند و به قولی آخر داستان را بفهمد. اما ویراستار متخصص، متن را اینگونه نمی‌خواند بلکه تمام جزئیات را با دقت از زیر نظر می‌گذراند. هر فاصله اضافی اشتباهی بین کلمات، هر نیم فاصله رعایت نشده، هر ویرگول نابجا، هر پاراگرافی که با پاراگراف های پس و پیش خود هم‌خوانی و انسجام نداشته باشد و هر خطای نگارشی و دستوری دیگر توجه ویراستار را به خود جلب می‌کند.

🔶صبور است

برای نظم دادن به نوشته و کوتاه کردن فاصله بین آنچه نویسنده نگاشته و آنچه که خواننده خوانده و برداشت می‌کند، بردباری و شکیبایی ضروری است. گاهی مجبور می‌شویم یک متن را چندین و چند بار بخوانیم و از کتب مرجع ویراستاری کمک بگیریم تا دچار اشتباه نشویم.

🔶روح اصلی متن را حفظ می‌کند

کار ویراستار متخصص این است که به نویسنده کمک کند تا او بتواند آنچه را که می‌خواهد به خواننده کتاب بگوید و با لحن رساتر و با جملات بهتر و قابل فهم تری ارائه دهد. گاهی برخی ویراستاران با دستکاری بیش از حد متن باعث می‌شود که محتوای متن نیز به نوعی دستخوش تغییر شود و لحن و روح اصلی نوشته از بین برود. در این صورت خواننده برداشت کاملا متفاوتی از پیام نویسنده خواهد داشت که قطعاً هیچ نویسنده‌ای از این اتفاق خرسند نمی‌شود.

🔶به ‌عنوان یک خواننده نقد می‌کند، نه به عنوان نویسنده

ویراستار در طول کارش خود را مدام جای خواننده می‌گذارد تا از دید یک خواننده ببیند که کتاب یا نوشته دچار چه نقص و ضعف‌هایی است. بنابراین تمام چیزی را که یک خواننده با آن مواجه است در نظر می‌گیرد؛ مثل نوع روایت، انتخاب کلمه، جمله‌بندی‌ها و…

🔶برای تغییراتی که اعمال می‌کند دلیل مستند و معتبر دارد

یک ویراستار متخصص و خوب مشکلات را پیدا می‌کند و دلیل چرایی آن را در نظر می‌گیرد. تا زمانی که متوجه نشود مشکل از کجاست و چه آسیبی به نوشته می‌زند نمی‌تواند تغییری در آن به وجود بیاورد.

 

راه های ارتباطی موسسه تایپ آرارات

 

 نام و نام خانوادگی آرارات
 شماره تماس ثابت 02634311092
 شماره تماس همراه 09108859610
 وب سایت araratype.ir
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس باغستان کرج – ابتدای بوستان ششم (شهید موسایی) – پلاک 2 – دفتر فنی آرارات

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا