برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان طب سنتی

خدمات تخصصی طب سنتی در مشهد


  • خدمات تخصصی طب سنتی در مشهد
  • خدمات تخصصی طب سنتی در مشهد
  • خدمات تخصصی طب سنتی در مشهد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 مرداد, 1401
موقعیت : مشهد

خدمات تخصصی طب سنتی در مشهد

 

🔴آموزش و خدمات طب سنتی حسینی آریا

((طبیب , داروساز , محقق و مترجم))

 

✔️مدرس،مترجم و محقق درطب سنتی

✔️آموزش از راه دور و آنلاین

✔️مدرک از دانشگاه و از فنی حرفه ای

✔️دارای مدرک دکترا از سند پاکستان

✔️درجه دکترا طب شرقی ازایتالیا

✔️درجه حکیم طلایی از دانشگاه قاید اعظم پاکستان

 

✅مجموعه ما طی چندین سال فعالیت در زمینه خدمات تخصصی طب سنتی در مشهد توانسته اعتماد و رضایت بیماران خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

◼️طب قدیم یا همان سنتی علمی است که درمورد بدن انسان، طبایع مختلف، مزاج های گوناگون، اثر داروهای گیاهی با مزاج های مختلف و گاهی اوقات جراحی و مزاج فصول و نوشیدنی‌ها و خوراکی‌ها بحث می‌کند.

◼️در این علم علل بیماری‌ها و سپس درمان توسط داروهای مختلف گیاهی و انواع معجون‌ها، خوراکی‌ها، نوشیدنی‌ها و بعضی مواقع توسط جراحی بیمار را درمان می‌کنند.

◼️طب سنتی از داروهای گیاهی، حیوانی و معدنی استفاده می‌کند. حجامت، بادکش و فصد نیز در این طب وجود دارد. شناخت و تشخیص بیماری‌ها از طریق نبض، ادرار، مدفوع و علائم بالینی بیمار نیز در طب سنتی انجام می‌شود.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت اطلاع از دوره های آمزشی با آموزشگاه تماس بگیرید.

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های طب سنتی

 

🔶برخلاف باور عموم که طب سنتی قادر به درمان تمام بیماری ها نیست، شواهدی وجود دارد که نشان میدهد فواید طب سنتی ورای باور عموم بوده و نه تنها میتواند برای درمان و تسکین بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گیرد بلکه میتوان از ایجاد و یا حتی پیشرفت بسیاری دیگر ممانعت کند. علاوه بر این، این طب شیوه های درمانی تازه و متنوعی را نیز برای درمان انواع بیمار یها ارایه میدهد.

🔶  همچنین، از جمله دیگر فواید این طب این است که اثرات جانبی و مضرات داروهای آن در مقایسه با داروهای شیمیایی کمتر بوده اما باید در استفاده از آنها جانب احتیاط را رعایت کرد تا مشکلی پیش نیاید.

🔶 علاوه براین، اخیرا آموزه های طب سنتی با طب مدرن ادغام شده و شیوه های جدید درمانی ابداع شده که میتواند موثرتر از قبل واقع شده و حتی به سلامتی و شادابی افراد نیز کمک کند.

🔶 علی رغم وجود مزیت های استفاده از طب سنتی، این طب در برخی از مناطق دور و نزدیک هنوز ناشناخته بوده و بسیاری از افراد با کارایی و تاثیر و نحوه استفاده از شیوه های درمانی آن اشنایی نداشته و نمیدانند که میتوانند با استفاده از طب سنتی، بیماری فعلی شان را به نحو موثری درمان کنند.

 

راه های ارتباطی عطاری طب سنتی حسینی آریا

 

 نام و نام خانوادگی حکیم سید محمدرضا حسینی آریا
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09153136521
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس خراسان رضوی – میدان شهدا – خیابان عبادی 41

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا