برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

کسب و کار

خدمات فنی امید


  • خدمات فنی امید
  • خدمات فنی امید
  • خدمات فنی امید
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی خدمات فنی امید

 

✅ تیم ما آماده ارائه نصب و سرویس انواع کولرهای گازی همشهریان عزیز می باشد.

✅ سرویس کولر گازی به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود. متاسفانه فرهنگ استفاده در ایران در زمینه ی نگهداری از کولرهای گازی هنوز جا نیافتاده تا جایی که شاهد این هستیم سرویس کردن این دستگاه ها گاها چندین سال به تعویق می افتد و این امر منجر به خسارت های ثانویه به کولر می شود.

✅ پس ما در همین ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که کار سرویس کولر گازی خود را به خدمات فنی امید و به صورت دوره ای و در زمان مشخص حداقل هر شش ماه یک بار بسپارید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن کولر گازی رخ دهد داوری می کنید.

✅ شرح خدمات فنی امید:

• نصب و سرویس انواع کولرهای گازی

• سرویس کولر با کارواش

 

ویژگی های خدمات فنی امید

 

🔸 لزوم سرویس کولر گازی و اسپلیت پیش از استفاده مداوم سالانه

✔️ تنها خرید کولر گازی، نصب و راه‌اندازی آن کافی نیست. شما باید بدانید کولرها نیز مانند سایر وسایل منزل به سرویس احتیاج دارند. بنابراین با آمدن فصل گرما نسبت به سرویس کولرهای گازی منزلتان اقدام کنید تا دچار مشکل خرابی کولر نشوید.

✔️ تعداد زیادی از متخصصان با تجربه و با دانش در خدمات فنی امید برای خدمات‌دهی به شما حاضر هستند این متخصصان در سراسر تهران خدمات متنوعی از نصب کولر آبی، نصب کولر گازی، نصب اسپیلت، نصب کولر گازی پرتابل، نصب کولر گازی ایستاده، نصب کولر در تهران، تعمیر انواع کولر در تهران، تعمیر انواع کولرهای آبی و گازی، سرویس کولرهای منازل و دفاتر محل کار در مناطق مختلف تهران، سرویس کولرهای گازی اسپیلت و … ارائه می‌دهند.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا