برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
گردشگری

خدمات مهاجرتی،اخذ ویزای روسیه و کشورهای اروپایی


  • خدمات مهاجرتی،اخذ ویزای روسیه و کشورهای اروپایی
  • خدمات مهاجرتی،اخذ ویزای روسیه و کشورهای اروپایی
  • خدمات مهاجرتی،اخذ ویزای روسیه و کشورهای اروپایی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 9 خرداد, 1401
موقعیت : مشهد

خدمات مهاجرتی،اخذ ویزای روسیه و کشورهای اروپایی

 

🔴گروه بین المللی مشاوران افروس

(شماره ثبت 79107)

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات تخصصی و تضمینی اخذ ویزا روسیه و کشورهای اروپایی آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

✅با کادری مجرب در ایران وکشور های روسیه،ترکیه،ایتالیا،کانادا، قبرس،فرانسه و غیره جهت کمک و مشاوره برای کسانی که قصدادامه تحصیل یا اقامت و سرمایه گذاری و خرید ملک درخارج از کشور را دارند.

 

✅شرح خدمات ما:

  • مشاوره آموزشی 
  • برگزاری دوره های آموزشی کلاس های زبان 
  • ارائه خدمات مشاوره و اعزام دانشجو به شکل قانونی و با قراردادرسمی 
  • مشاوره رایگان تحصیلی به صورت تلفنی و حضوری 
  • اخذ تضمینی پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی:کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری درکلیه رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی وتمامی رشته های مهندسی
  • برگزاری کلاس های آمادگی زبان روسی و ترکی قبل از اعزام دانشجو و همچنین برگزاری کلاس های تقویتی در طول دوره تحصیل و برگزاری دوره های پادفک ویوس در ایران
  • انجام تمامی امور درزمینه اخذ وتمدید ویزا و باز کردن حساب های بانکی برای انتقالات مالی دانشجویان و همچنین در زمان اعزام دانشجوهماهنگی های لازم جهت ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی برای دانشجو به کشور مورد نظر و همچنین پیگیری محل سکونت دانشجو وبرگزاری تور های داخل شهر برای دانشجویان تا با محیط پیرامون محل تحصیل و مراکز خریدوتفریحی آشنایی پیدا نماید.

 

🔷با مدیریت آقای وحید افراشته

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

انواع مشاوره مهاجرتی

 

🔸️مشاوره مهاجرتی تحصیلی: در این نوع مشاوره شرایط متقاضی از جنبه های مختلف  جهت ادامه تحصیل در کشورهای خارجی بررسی و کم هزینه ترین و کوتاه ترین مسیر ممکن به وی اعلام می گردد.

🔸️مشاوره مهاجرتی شغلی: در این نوع مشاوره متقاضی به دنبال پیدا کردن کار در کشور های خارجی است و ما پیشنهادهای کاری موسسات کاریابی در خارج را نیز ارائه خواهیم داد.

🔸️مشاوره مهاجرتی سرمایه گذاری : در این نوع مشاوره روش های مختلف سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از جمله سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای، تاسیس رستوران ایرانی در خارج، ثبت شرکت در کشورهای خارجی،خرید ملک، کارآفرینی و امثالهم مورد بررسی قرار می گیرد.

🔸️مشاوره مهاجرتی از طریق ازدواج: در این نوع مهاجرت شخص بواسطه ازدواج با شخص خارجی به دنبال مهاجرت می باشد که در صورت داشتن شرایط لازم می تواند به اقامت کشور همسر خود را اخذ نماید.

🔸️مشاوره مهاجرتی از طریق تولد فرزند: در این نوع مهاجرت یا شخص متقاضی متولد خارج از کشور است و یا اینکه قصد به دنیا آوردن فرزند در خارج کشور و اخذ اقامت از این طریق را دارد.

 

راه های ارتباطی گروه بین المللی مشاوران افروس

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
واتساپ
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا