برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

خدمات مهاجرتی در تهران


  • خدمات مهاجرتی در تهران
  • خدمات مهاجرتی در تهران
  • خدمات مهاجرتی در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 21 دی, 1399
موقعیت : تهران ونک نگار

معرفی خدمات مهاجرتی در تهران

 

✅مشاوره مهاجرتی صحیح مشاوره ای است که با استفاده از تخصص و تجربه مشاورین مهاجرتی این امر صورت گرفته باشد. همانطور که جهت طبابت نیاز به اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد در مشاوره مهاجرتی نیز تحصیل در رشته مرتبط، داشتن تخصص و تجربه لازم از جمله شرایط ضروروی در ارائه مشاوره تخصصی است

✅مجموعه ما با بیش از یک دهه تجربه و کسب موفقیت های فراوان در امر مهاجرت و با بهره گیری از متخصصین این امر همواره سعی و تلاش نموده تا با صداقت و به دور از هرگونه بزرگ نمایی  بهترین روش مهاجرت را به شما مشتریان عزیز ارائه نماید و از آنجا که امر مهاجرت پیچیدگی های خاص خود را دارد لذا این مجموعه توصیه اکید می نماید تا با تحقیق و تفکر نسبت به انتخاب روش مهاجرتی اقدام نمایید.

⬅️تمامی خدمات مهاجرت, مشاوره، پذیرش تحصیلی، ویزای کاری، اخذ ویزا و اقامت در سراسر دنیا، نگارش انگیزه نامه و رزومه

⬅️ارائه بهترین و ارزان ترین روش های مهاجرتی در معتبرترین مووسه حقوقی و مهاجرتی

《فقط کافی است یکبار با ما تماس بگیرید》

 

 ویژگی های خدمات مهاجرتی در تهران

 

🔴انواع مشاوره مهاجرتی:

🔸️مشاوره مهاجرتی تحصیلی: در این نوع مشاوره شرایط متقاضی از جنبه های مختلف  جهت ادامه تحصیل در کشورهای خارجی بررسی و کم هزینه ترین و کوتاه ترین مسیر ممکن به وی اعلام می گردد.

🔸️مشاوره مهاجرتی شغلی: در این نوع مشاوره متقاضی به دنبال پیدا کردن کار در کشور های خارجی است و ما پیشنهادهای کاری موسسات کاریابی در خارج را نیز ارائه خواهیم داد.

🔸️مشاوره مهاجرتی سرمایه گذاری : در این نوع مشاوره روش های مختلف سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از جمله سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای، تاسیس رستوران ایرانی در خارج، ثبت شرکت در کشورهای خارجی،خرید ملک، کارآفرینی و امثالهم مورد بررسی قرار می گیرد.

🔸️مشاوره مهاجرتی از طریق ازدواج: در این نوع مهاجرت شخص بواسطه ازدواج با شخص خارجی به دنبال مهاجرت می باشد که در صورت داشتن شرایط لازم می تواند به اقامت کشور همسر خود را اخذ نماید.

🔸️مشاوره مهاجرتی از طریق تولد فرزند: در این نوع مهاجرت یا شخص متقاضی متولد خارج از کشور است و یا اینکه قصد به دنیا آوردن فرزند در خارج کشور و اخذ اقامت از این طریق را دارد.

 

راه های ارتباطی با خدمات مهاجرتی در تهران

 

 نام و نام خانوادگی خانم معصومی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه ۰۹۹۰۶۶۹۸۸۹۷
 تلگرام mohajeratpape
 اینستاگرام imigration_visa
 وب سایت ezamdaneshjo.ir
 آدرس تهران میدان ونک برج نگار

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا