برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش آموزش فنی حرفه ای

خدمات و آموزش تکنیک های NLP


  • خدمات و آموزش تکنیک های NLP
  • خدمات و آموزش تکنیک های NLP
  • خدمات و آموزش تکنیک های NLP
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 16 خرداد, 1401
موقعیت : کرج

خدمات و آموزش تکنیک های NLP

 

✅تیم ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات و آموزش تکنیک های NLP و برگزاری سمینار، آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

🔶واژه NLP مخفف عبارت «Neuro-linguistic programming» به‌معنی «برنامه‌ریزی عصبی‌کلامی»‌ است. حدود ۵۰ سال از ارائه این علم می‌گذرد و هنوز هم یکی از پرکاربردترین علوم ذهنی در جهان است. افراد بسیار زیادی در جهان هستند که با تمرینات ان‌ال‌پی توانسته‌اند تغییرات بنیادی در زندگی خود ایجاد کنند.

🔶علم nlp چیست؟ اگر شما نیز بخواهید می‌توانید علم برنامه‌ریزی‌ عصبی‌کلامی را فراگرفته و زندگی ایده‌آل خود را به کمک آن خلق کنید. در واقع ان‌ال‌پی علمی است که این فرصت را به شما می‌دهد تا ضمیر ناخود‌آگاه خود را به آن صورتی که می‌خواهید برنامه‌ریزی کنید. به عبارتی دیگر علم ان ال پی، جز بهترین روش های برای برنامه ریزی می باشد. ضمیر ناخودآگاه بخشی اعظم در ذهن ماست که در برابر ضمیر خودآگاه یا همان عقل ما قرار دارد.

🔶وقتی ما می‌خوابیم، عقل یا ضمیر خودآگاه ما هم می‌خوابد اما ضمیر ناخودآگاه ما در خواب هم بیدار است و تمام اعمال حیاتی ما را کنترل می‌کند. به همین دلیل است که ما در خواب هم زنده‌ایم و نفس می‌کشیم.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

چرا باید اِن‌ اِل‌ پی را بیاموزیم؟

 

✔️در پاسخی شفاف و قاطع به سؤال ان ال پی چیست می‌توانیم بگوییم که در ان ‌ال‌ پی، ما یاد می‌گیریم که با کلمات، عبارات و دیالوگ‌های خاص بر روی سیستم عصبی خود تأثیر گذاشته و آن را مجدداً برنامه‌ریزی کنیم و در نهایت موجب توسعه فردی می‌شود. با توجه به اینکه تمام اعمالی که توسط ذهن ما به‌صورت ناخودآگاه انجام می‌شوند در جهت بقا و حفظ جان ما هستند بنابراین عادت‌های بدی مثل پرخوری یا زیاد خوابیدن نیز برای ضمیر نیمه‌آگاه ما در جهتی مثبت انجام می‌شوند.

✔️برای اینکه بتوانیم این عادات را در خود تغییر دهیم، باید ناخودآگاه خود را در مورد این دو عادت برنامه‌ریزی مجدد کنیم تا این عادات برای ضمیر باطن‌مان عادات پسنیده و مثبتی نباشند. ضمیر ناخودآگاه ما زبان مخصوصی دارد که علم ان‌ال‌پی همان زبان مخصوص برای برقراری ارتباط با ضمیر باطن هر شخصی است.

✔️حالا تصور کنید که ما هیچ اطلاعات و علمی درباره برقراری ارتباط با ناخودآگاه خود نداریم؛ در این‌صورت هرگز یاد نخواهیم گرفت چگونه از شر عادت‌های بد خود خلاص شده و عادت‌های مثبت و ارزشمند را در خود تقویت کنیم.

✔️یاد نخواهیم گرفت چگونه با دنیای درون خود ارتباط برقرار کنیم و خود را بهتر بشناسیم. اگر علم NLP را یاد نگیریم و ندانیم که nlp چیست، نمی‌توانیم در جهت رسیدن به آمال و خواسته‌های خود قدم برداریم و در این‌صورت تا همیشه درگیر مسائل و مشکلات روزمره‌مان خواهیم ماند.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی دکتر رعنا ترکمانیان افشار
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0991494892109304808747
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس کرج

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا