برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان

ویزیت در منزل اصفهان


  • ویزیت در منزل اصفهان
  • ویزیت در منزل اصفهان
  • ویزیت در منزل اصفهان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 23 تیر, 1400
موقعیت : اصفهان

معرفی ویزیت در منزل اصفهان

 

🔴تیم پزشکی بالینو

 

✅تیم پزشکی بالینو، دارای مجوز رسمی از معاونت درمان استان اصفهان، کلیه خدمات پزشکی، پرستاری، پیراپزشکی و پاراکلینیکی را در منزل ارائه می دهد.

✅ویزیت پزشک متخصص، یکی از پرکاربردترین و رایج ترین خدمات پزشکی و درمانی به شمار می رود که تیم بالینو با دارا بودن پزشکان متخصص و مجرب خود که در زمره جامعه نخبگانی کادر درمان استان و کشور به حساب می آیند، در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز اصفهانی می باشد.

 

✅دسترسی به مراکز خدمات درمانی در این ایام از نیازهای ضروری خانواده ها محسوب می شود. ترافیک و مشغله های روزانه و عدم دسترسی به مراکز درمانی در روزهای تعطیل و غیر تعطیل و همچین جابه جایی سخت و حتی غیرممکن بیماران کهنسال باعث شده تا ما خدمات پزشکی در منزل را همراه با اعزام همزمان پزشک و پرستار خبره و دوره دیده به همراه کلیه تجهیزات در برنامه خود قرار دهیم و آماده ارائه خدمات به مردم عزیز می باشیم.

 

🔹بالینو، بیمارستان فوق تخصصی در منزل شما

🔹خدمت رسانی در تمامی نقاط اصفهان

 

ویژگی های ویزیت پزشک در منزل

 

🔸 خدمات پزشکی در منزل یا ویزیت پزشک در منزل ها از زمان‌های قدیمی به خوبی شناخته شده است. به دلیل بهبود سریع تکنولوژی و با ظهور فرهنگ بیمارستان محور، این عمل پس از آن کاهش یافت. اما امروزه همه می‌دانند که با بالا رفتن سطح استرس و مشکلات بهداشتی ناشی از زندگی شلوغ و پر دغدغه، مردم می‌خواهند خدمات را با سرعت بسیار سریع، در آرامش و به صورت شخصی تر انجام دهند.

🔸 خدمات پزشک در منزل برای والدین مجرد، افراد مسن و بچه ها کمک بزرگی است. مراجعه پزشکان در منزل سیستم مراقبت‌های بهداشتی یک جامعه را بهبود می‌بخشند. هرچه افراد بیشتر این خدمات را پذیرفته باشند، کیفیت زندگی بهتری خواهند داشت. زمانی که به پزشک دسترسی ندارید و مراجعه به مطب پزشک برایتان مشکل باشد راه حل مناسب استفاده از پزشک در منزل است.

 

راه های ارتباطی تیم پزشکی بالینو

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس اصفهان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا