برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

خریدار ضایعات آهن تهران و حومه


  • خریدار ضایعات آهن تهران و حومه
  • خریدار ضایعات آهن تهران و حومه
  • خریدار ضایعات آهن تهران و حومه
شرح
نوع : خرید
تاریخ : 26 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی خریدار ضایعات آهن تهران و حومه

 

🔴بالاترین خریدار ضایعات آهن و مس محدوده رباط کریم

 

✅عادلانه ترین خریدار ضایعات آهن، مس، چدن، خریدار ضایعات آهن مس برنج ،الومینیوم استیل در تهران و کرج و شهریار در محل شما. تولیدات معیوبی که غیرقابل مصرف می‌باشند یا موادی که دور ریخته میگردند به عنوان مثال در صنایع خودروسازی و ساختمانی موادی که قابلیت بازیافت مجدد دارا هستند به آن ضایعات آهن می‌گویند و یا به دور ریز آهن و یا آهن مستحلک شده ضایعات آهن گفته میشود.

 

✅علی رغم زباله ارزش پولی هم دارا می‌باشند. قراضه شامل مواد قابل بازیافتی می‌باشد که از تولید و مصرف محصول باقی می‌ماند ، مثل قطعات وسایل نقلیه، مصالح ساختمانی و مواد اضافی. برخلاف ضایعات، قراضه دارای ارزش پولی می‌باشد، به ویژه فلزات بازیافت شده و مواد غیر فلزی هم جهت بازیافت بازیابی میگردند. همچنین به موادی که بازیافت پذیر هستند نیز ضایعات می‌گویند.

 

✅انواع ضایعات آهن:

•ضایعات سوپر ویژه

•قراضه آهن گالوانیزه

•ضایعات پرس خودرو

•ضایعات حلب

•ضایعات سوفاله آهن

•ضایعات آهن آلیاژی

 

🔹جهت خرید ضایعات خود به بالاترین قیمت تماس حاصل فرمائید.

 

ویژگی های ضایعات آهن

 

🔸از انواع ضایعات که مهمترین هم هست، ضایعات آهن،ضایعات آهن آلیاژی که اگر قطعه آهنی مدنظر عناصری مثل منگنز،نیکل،کروم و مولبیدن دارا است به آن آهن آلیاژی گفته میشود. این ضایعات در مقایسه با ضایعات درجه یک و دو قیمت پایین تری دارد و با هزینه های مختلفی توزیع میگردد در ضمن در مراکز اسقاط و تعمیر خودرو نیز می‌توان به صورت عمده آنها را پیدا کرد.

🔸ضایعات آهن ضمن اینکه در صنایع وجود دارد، در مکانهای مختلف حتی در اطراف محل زندگی هم پیدا میشود که بعضی از بازیافتی‌ها دست به جمع آوری آن‌ها می‌نمایند و بعد ضایعات را در محیط باز جمع آوری می‌نمایند.حجم این ضایعات آهن قراضه بسیار بالا می‌باشد و فروش آن بر اساس وزن می‌باشد.قیمت ضایعات آهن و آهن قراضه در بازارهای جهانی نقش مهمی را ایفا مینماید و جدا کردن ضایعات فلزی از غیرفلزات امر مهمی در به دست آوردن درآمد بیشتر می باشد.

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی مهدی خضری
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09127417521 _ 09016943845
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا