برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی کشاورزی

خرید عمده دانه قهوه در مشهد


  • خرید عمده دانه قهوه در مشهد
  • خرید عمده دانه قهوه در مشهد
  • خرید عمده دانه قهوه در مشهد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 شهریور, 1401
موقعیت : مشهد

خرید عمده دانه قهوه در مشهد

 

🔴صنایع کارخانجات برشته کاری دال 

(از مزارع با کیفیت تا فنجان شما)

 

✅تیم ما طی سالها فعالیت در زمینه برشته کاری انواع دانه های مرغوب توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

◼️مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات در زمینه فرآوری دان تازه برشت با تکیه به دانش متخصصان

◼️برای اولین بار در ایران دال مدعی عرضه انواع دانه بدون هیچ گونه کربن میباشد و در فرآیندی پیشرفته تمامی محصولات کربن زادیی میگردد.

◼️همچنین تمامی محصولات دال فاقد دیفکت میباشد که این امر میتواند بشدت در عمر آسیاب تاثیر بسازی بگذارد.

 

✔️انواع دانه قهوه با سطح برشته ملایم رنگ قهوه‌ای روشن و مات دارند. سطح روغنی آن‌ها زیاد نیست و آنقدر بو داده و برشته نشده‌اند که سطح دانه قهوه ترک بردارد. در این سطح برشته کردن دانه قهوه تا حدودی صاف و با خطوط باریک شکستگی قابل دیدن هستند. به عبارت دیگر سطح برشته کردن تا پیدایش نخستین ترک‌ها ادامه داشته است. در واقع نخستین ترک‌های روی دانه قهوه در نتیجه برشته کردن آن در دمای حدود 205 درجه سانتی‌گراد ظاهر می‌شوند. با افزایش گرما دانه قهوه منبسط شده و افزایش گرما سبب می‌شود رطوبت موجود در آن تبخیر شود. این مسئله به سطح دانه قهوه فشار وارد می‌کند و سبب می‌شود دانه قهوه ترک بخورد. دانه‌های قهوه با سطح برشتگی ملایم و سبک معمولاً دارای طعمی لطیف و اسیدی هستند و بیشتر طعم اصلی دانه قهوه را نسبت به رست و برشتگی تیره یا دارک حفظ می‌کنند. به عقیده کارشناسان قهوه دانه قهوه بو داده سبک می‌تواند تمیز، روشن و پر از نت‌های ظریف گل و میوه با اسیدیته عالی باشد. این نوع رست و برشتگی سبب می‌شود دانه قهوه بادی یا تن‌واری سبک تری داشته باشند. به این ترتیب در رست و برشتگی سبک و ملایم دانه قهوه می‌توان ویژگی‌های طبیعی و واقعی قهوه را چشید.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های برشته کاری انواع دانه

 

  • بو دادن، برشته کردن یا به اصطلاح تخصصی رُست دانه‌های قهوه یک روند تخصصی در آماده کرده دانه قهوه برای درست کردن نهایی یک فنجان قهوه خوش عطر و خوش طعم است. در این روند بو دادن قهوه، دانه سبز یا شیری رنگ قهوه به دانه‌ای قهوه‌ای یا شکلاتی رنگ تبدیل می‌شود و بخشی از ترشی، بو و کافئین موجود در آن از بین می‌رود اما حرارت وارده در این پروسه به شکل‌گیری و آزاد شدن ترکیبات آروماتیک و شکل گیری چرخه طعم قهوه کمک می‌کند.
  • نتیجه نهایی رست و برشته کردن یا بو دادن تخصصی دانه قهوه به وجود آمدن دانه‌‌هایی حدود دو برابر بزرگتر و شیرین‌تر و دارای ته مزه ای تلخ است.
  • بو دادن دانه قهوه در خانه هم امکان پذیر است. این بو دادن دانه قهوه در خانه در فر یا ماهیتابه انجام می‌شود هر چند با وجود دستگاه‌های تخصصی قهوه این کار چندان به صرفه نیست. دلیلش هم این است که امروز برشته کردن قهوه با تکنیک‌ها و وسایل مختلفی انجام می شود که هریک طعم و رایحه و محصول نهایی متفاوتی را موجب می شود که حاصل آن تنوعی گسترده برای نوشیدنی قهوه مطابق با سلیقه هر مصرف کننده و فرهنگ است.

 

راه های ارتباطی صنایع برشته کاری دال

 

 نام و نام خانوادگی صنایع کارخانجات برشته کاری دال
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09052137010
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام dalgroup_co
آدرس مشهد

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا