برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

ترانسفورماتور،ترانس برق،ترانس برق دست دوم


  • ترانسفورماتور،ترانس برق،ترانس برق دست دوم
  • ترانسفورماتور،ترانس برق،ترانس برق دست دوم
  • ترانسفورماتور،ترانس برق،ترانس برق دست دوم
  • ترانسفورماتور،ترانس برق،ترانس برق دست دوم
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 اردیبهشت, 1401
موقعیت : تهران

ترانسفورماتور،ترانس برق،ترانس برق دست دوم

 

🔴ترانسفورماتور-ترانس برق-ترانس برق دست دوم-ترانس کارکرد -ترانس نو

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش انواع ترانس برق آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • خرید و فروش انواع ترانس برق
  • خرید و فروش ترانس برق دست دوم
  • خرید و فروش ترانس برق کارکرد
  • خرید و فروش ترانسفورماتور
  • خرید و فروش ترانس سه فاز
  • خرید و فروش ترانس تکفاز

 

🔷کلیه ترانس ها ما ۱ سال کامل گارانتی دارد و با برگه شیت و چک لیست خدمت مشتریان عزیز ارسال میگردد.

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

استفاده از ترانس برق چه کاربردی دارد؟

 

🔶ترانس برق دستگاهی است که به جرعت می توان گفت در تمام صنایع، انواع و اقسام کارخانجات و حتی برای تامین برق شهری مورد استفاده قرار می گیرد. وجود این دستگاه از اهمیت بسزایی برخوردار است، چرا که وظیفه ی بسیار مهم و حائز اهمیتی بر عهده دارد. در حقیقت به عبارتی ساده و قابل فهم ترانس برق نیروی برق را از منبع اصلی دریافت می کند و درجه و میزان آن را به اندازه ی استانداردی می رساند که این اندازه به میزان برق مورد نیاز دستگاه مصرف کننده بستگی دارد. در واقع ترانس برق رابطی بین تولید کننده و مصرف کننده ی برق است که منجر می شود، جریان برق پس دریافت از تولید کننده پس از انجام اصلاحات لازم به مصرف کننده انتقال یابد.

🔶به طور کلی در انواع و اقسام کارخانجات و صنایع دستگاه های بسیار متنوع و متعددی مورد استفاده قرار می گیرند که منبع تغذیه ی اکثر آن ها جریان های الکتریکی و برق است. لازم به ذکر است از آن جا که هر یک از این دستگاه ها نیازمند جریان برقی با ولتاژی مجزا و مخصوص هستند، اگر به طور مستقیم به منبع اصلی جریان برق متصل شوند نه تنها منجر به خرابی و کوتاهی عمر دستگاه مورد نظر می شود بلکه امکان بروز تلفات جبران نا پذیر جانی و مالی نیز افزایش می یابد. بروز چنین مشکلات و خطراتی باعث بر طراحی و تولید انواع ترانس های برق شده است، لذا با بهره مندی از این دستگاه های کاربردی علاوه بر این که طول عمر دستگاه ها و تجهیزات کارخانه ای بسیار بیشتر می شود، احتمال بروز تلفات به درصد بسیار نا چیز و کمی خواهد رسید.

🔶در مورد وظیفه ی کاربردی ترانس برق به عنوان مثال می توان گفت برخی از تجهیزات مورد استفاده در کارخانجات و صنایع نیازمند ولتاژ کمتری از درجه ولتاژ منبع اصلی برق هستند تا قادر به بازدهی مناسب باشند در این جا وجود ترانس برق امری ضروری و بسیار سودمند است، چرا که این دستگاه قادر به کاهش درجه ولتاژ جریان برق و انتقال آن به دستگاه مصرف کننده است. لازم است بدانید ترانس برق علاوه بر این که قادر به کاهش و افزایش میزان ولتاژ جریان های برقی است، می تواند با توجه به امکانات و قطعاتی که دارد جریان برق را ایزوله کرده و به مصرف کننده منتقل کند. البته باید بگوییم که ترانس برق دارای انواع گوناگونی است که برخی از آن ها فقط قادر به کاهش جریان برق منبع اصلی می باشند و برای دیگر می توانند جریان برق را کاهش، افزایش و حتی ایزوله کنند.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی فروشگاه کالا برق 121
 شماره تماس ثابت ۰۲۱۸۸۸۹۴۶۴۹
 شماره تماس همراه ۰۹۳۰۹۱۲۴۱۴۱
واتساپ واتساپ
وب سایت kalabargh121.ir
 اینستاگرام kalabargh121.ir
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا