برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان درب و پنجره

درب ضد سرقت و کانکس


  • درب ضد سرقت و کانکس
  • درب ضد سرقت و کانکس
  • درب ضد سرقت و کانکس
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 8 مرداد, 1399
موقعیت : تهران خلیج فارس

معرفی اجمالی درب ضد سرقت و کانکس

 

مجموعه ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در تولید انواع درب های ضد سرقت ، توانسته است  تمایز بی نظیری بین محصولات خود و سایر رقبا ایجاد نماید. این تمایز حاصل رویکرد صحیح مجموعه در جهت خدمات رسانی بهتر به مشتریان بوده است.
دربهای ضد سرقت شامل : ۲گروه ۱کفه ۷ ورق روغنی بدنه نمره ۶دهم یا ۶۰وچهارچوب ورق نمره ۹۰یا ۹دهم شامل ۴لولای مخفی طرح چینی دربهای کفه ۷ در دو گروه تک قفل سه زبانه ودوقفل باچشمی ونوار گردگیر میباشند
( تمامی دربها به ابعا ۱۰۵در۲۱۰ هستند )
گروه دوم کفه ۱۴ ورق بدنه روغنی نمره ۹۰وچهار چوب ورق۱۵۰ در رنگهای دکرال سفید چرمی مناسب برای مناطق شرجی ومرطوب مخصوص حیاط ایوان رنگ ثابت دارای ۴لولای مخفی ونوار گردگیر و…
(دربهای چوبی دارای دستگیره و درکوب و چشمی هستند با قفل و یراق ایرانی)
( ارسال به تمام نقاط کشور )

● ساخت کانکس :
ساخت کانکس در محل یکی از خدمات مجموعه ما برای مشتریانی که امکان حمل کانکس را به دلیل وجود محدودیت به ملک خود ندارند می باشد و در آن برای عبور از این محدودیت سازه را یا به صورت چند قطعه جدا از هم و یا به شکل مصالح اولیه به محل منتقل کرده و بخشی از مراحل ساخت یا تمامی آن را در محل مورد نظر انجام می دهند.

● تعمیرات و ساخت کانکس در محل:
تعمیرات کانکس در محل یکی از آن جمله خدماتی است که هر خریدار کانکس بعد از گذشت پنج تا ده سال از زمان خرید سازه ممکن است به آن نیاز پیدا کند و در برخی موارد نیز این عمل در واقع تغییرات است و نه تعمیرات ، بطور مثال ایجاد کردن یک درب در یکی از ظلع های آن یا پنجره و یا حتی احداث سرویس و آشپزخانه داخل کانکس که این نوع کار ها را نیز می توان در بخش تعمیرات دسته بندی کرد.

●خرید و فروش کانکس نو و دست دو:
مجموعه ما در کنار تولید، خرید و فروش کانکس دست دوم را نیز انجام می دهد. شما می توانید برای خرید و یا فروش کانکس دست دوم با ما تماس بگیرید. فرایند خرید از مشتری پس از بررسی کارشناسی انجام می شود. ما بالاترین قیمت را به شما اعلام خواهیم کرد.

 

ویژگی های درب ضد سرقت و کانکس

 

●ظرفیت بالای تولید
حجم بالای سفارش ها از سراسر کشور و لزوم پاسخگویی به این نیاز بازار باعث گسترش خطوط تولید موازی در کارخانه ما گردید. کیفیت ثابت و گارانتی شده برای تمامی محصولات نهایی این خطوط تولید قابل اثبات و تضمینی می باشد.

● تولید مطابق آخرین استانداردها
امروزه دانش روز دنیا در هر زمینه ای پیوسته در حال افزایش و بهبود است. لزوم هماهنگی با این جریان پیوسته تغییرات ما را بر آن داشت که در مجموعه ما همواره روش ها، نکته ها و آخرین اطلاعات صنعت درب های ضد سرقت را بهینه کرده و در تولیدات خود استفاده نماییم

 

راه های ارتباطی با درب ضد سرقت و کانکس

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا