برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان پزشک

دفتر اپتومتریست در تهران


  • دفتر اپتومتریست در تهران
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 14 آبان, 1399
موقعیت : تهران پاسداران

معرفی دفتر اپتومتریست در تهران

 

🔹️پزشکان چشم دو دسته‌اند: چشم پزشکان و بینایی سنج‌ها (اپتومتریست). بینایی سنجی علم مراقبت‌های بینایی است و کارشناسان این رشته به عنوان مراقبین بهداشت چشم مسئولیت حفظ و سلامت بینایی را بر عهده دارند.

◾سازمان بهداشت جهانی بینایی سنجی را مراقبت از بینایی می‌داند. یعنی یک بیمار چشم در آغاز باید توسط یک بینایی سنج معاینه شود تا اگر دچار عیوب انکساری و اختلالات دید دو چشمی، انحرافات عضلانی انکساری چشم و مواردی از این قبیل بود توسط متخصص بینایی سنج معاینه شود و در غیر این صورت به پزشک متخصص ارجاع داده می‌شود.

🔴کلینیک بینایی سنجی مدرسی

🔹️بینایی سنجی

🔹️بررسی نارسایی چشم در کودکان و بزرگسالان

🔹️تست‌های تشخیص بیماری‌های آب سیاه و آب مروارید

🔹️تعیین نمره عینک

 

 ویژگی های دفتر اپتومتریست در تهران

 

🔸️اپتومتری یا بینایی سنجی

◾ زیرمجموعه‌ای از پزشکی و درمان است
که به مطالعه ساختار چشم و تشخیص انواع مشکلات مربوط به ان و ارائه راهکاری‌های درمان این مشکلات می‌پردازد. همچنین، به پزشکی که در زمینه تشخیص و درمان مشکلات و آسیب دیدگی‌های مربوط به بینایی فعالیت دارد، پزشک اپتومتریست می‌گویند.

🔸️ پزشک اپتومتریست خدماتی از قبیل بینایی سنجی، بررسی نارسایی چشم در کودکان و بزرگسالان، تست تشخیص بیماری آب سیاه و آب مروارید و بسیاری دیگر را به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه می‌دهد. اگرچه مشکلات جزئی مربوط به چشم را می‌توان در خانه درمان کرد، اما نشانه‌هایی وجود دارد که در صورت مشاهده لازم است حتما به پزشک اپتومتریست مراجعه کرد. در این‌جا به چند مورد از نشانه‌هایی که با مشاهده آن‌ها باید به پزشک اپتومتریست مراجعه کرد، اشاره می‌کنیم. اولین نشانه، درد چشم است. اگر به‌طور ناگهانی درد شدیدی را در یک یا هر دو چشم احساس می‌کنید این ممکن است نشانه‌های اولیه بیماری جدی باشد. سوزش چشم یکی دیگر از نشانه‌هایی است که در صورت بروز حتما باید به پزشک اپتومتریست مراجعه کرد. این نشانه ممکن است در پی آلرژی یا عفونت چشم ایجاد شود. حساسیت شدید به نور نیز از دیگر نشانه‌هایی است که هنگام بروز می‌بایست در اسرع وقت به پزشک اپتومتریست مراجعه کرد و علل ایجاد آن را مورد بررسی قرار داد. حساسیت شدید به نور می‌تواند به دلیل ایجاد آب مروارید باشد.

◾اپتومتریست نه تنها با تجویز عینک و لنز تماسی دید شما را کامل می کنند بلکه عینک شما را بطور تخصصی و علمی می سازند و لنز تماسی شما را بر اساس مشخصات اپتیکی و پزشکی چشم شما تهیه می کنند و گاهی در لابراتوار مخصوص لنز شما را می سازند.

◾بینایی شما وقتی کامل و کارآمد خواهد بود که عینک شما پس از تعیین نمره آن بطور علمی و دقیق و با رعایت استانداردهایی که یک اپتومتریست در دانشگاه فرا گرفته است ساخته شود و سپس برای شما فیت گردد.
عینک های آفتابی نیز عینک طبی بدون نمره هستند و باید با لحاظ مشخصات چشم و بینایی شما توسط اپتومتریست برای شما انتخاب و بطور صحیح فیت گردند.

 

راه های ارتباطی با دفتر اپتومتریست در تهران

 

 نام و نام خانوادگی خانم مدرسی
 شماره تماس ثابت 0212285197702122861078
 شماره تماس همراه
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس تهران پاسداران نبش دشتسان پنجم ساختمان 148 ط همکف واحد دو

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا