برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مشاوران حقوقی

دفتر وکالت با مدیریت هاجر بلندنظر


  • دفتر وکالت با مدیریت هاجر بلندنظر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 10 تیر, 1399
موقعیت : تبریز چهارراه آبرسان

معرفی اجمالی دفتر وکالت با مدیریت هاجر بلندنظر

 

دفتر وکالت با مدیریت هاجر بلندنظر وکیل پایه یک دادگستری با سالها سابقه کار وکالت آمادگی دارد وکالت پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و … را بصورت تخصصی و زیر نظر وکلای مجرب حقوقی پذیرفته و با مشاوره رایگان راهگشای مشکلات حقوقی و کیفری متقاضیان باشد.

 

ویژگی های دفتر وکالت با مدیریت هاجر بلندنظر

 

1 .دعاوی حقوقی

بسیاری از دعاوی حقوقی به علت عدم توجه و آگاهی خود فرد به وجود می آید و به ضرر شخص خاتمه می یابد و شخص ملزم به جبران آن است که یکی از راه های رسیگی به آن، تنظیم دادخواست و شکواییه در مراجع قانونی و قضایی است.

2 .دعاوی کیفری

برای زمانی است که جرمی اتفاق افتاده باشد، در صورتی که شخصی مدعی باشد که حق او ضایع شده و قانونگذار این حق را جرم در نظر گرفته باشد، شخص مدعی باید در راستای حق خود گام بردارد و درخواست مجازات مجرم را داشته باشد.

3 .دعاوی خانواده

خانواده نخستین واحد زندگی اجتماعیست و دعاوی خانواده یکی از اساسی ترین نهاد های جامعه و جزو  پرتعداد ترین پرونده های موجود در محاکم قضایی به شمار می آید که نسبت به سایر رشته های حقوق دارای اهمیت فراوانی است.

4 .دعاوی ثبتی

دعاوی ثبتی درواقع جزئی از دعاوی حقوقی هستند اما این دعاوی به دلیل اهمیتی که دارند ازنظر قانون در دسته‌ای جداگانه موردبررسی قرار می‌گیرند و درواقع دعاوی ثبتی شامل ابطال سند رسمی، ابطال اجرائیه ثبتی، ابطال عملیات ثبتی کمیسیون‌های ثبتی، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت، افراز ملک، ابطال سند مالکیت معارض، ابطال معامله معارض، اجرای ثبت، توقیف عملیات اجرایی و ابطال عملیات اجرایی ثبت و … است.

5 . دعاوی ملکی

در این مجموع موضوعات متنوعی مطرح می‌شود. مانند دعوای الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ پایان کار، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی و تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارب و تجویز انتقال منافع، خلع ید، رفع تصرف عدوانی؛ رفع مزاحمت و رفع ممانعت از حق تفکیک، تحدید حدود املاک و … همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی قرار می‌گیرد.

 

راه های ارتباطی با دفتر وکالت با مدیریت هاجر بلندنظر

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا