برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مالی و اداری

دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی


  • دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی
  • دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی
  • دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 6 خرداد, 1399
موقعیت : تهران

معرفی مختصر دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی

 

دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارئه خدمات حقوقی شامل مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی کیفری ، پاسخگوی نیازمندی ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان باشد.

 

ویژگی های دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی

 

دعاوی کیفری: درحقیقت شاخه ای ازحقوق جزا هستند که شامل جرایم، مجازاتها و قوانین جزایی می باشند دعاوی کیفری به آن دسته از دعاوی گفته می شود که در ارتباط با جرم ، مجرم و مسئولیت کیفری است. منظور از جرم هر نوع رفتار اعم از فعل یا ترک فعلی است که در قوانین موضوعه جرم انگاری شده و برای آن مجازات تعیین شده باشد.

دعاوی بانکی : وکیل دعاوی بانکی کسی است که در امورات قضایی وغیر قضایی که در رابطه با بانک برای اشخاص حقیقی یا حقوقی پیش می‌آید، آشنایی و مهارت و تسلط کامل به حقوق موضوعه را داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خود مراجع قضایی به نحو احسنت دفاع کند.

دعاوی بیمه : صنعت بیمه، در این زمینه اقدامات و خدمات زیادی را پیش بینی نموده است،اما همواره مسائل مبتلابه و مستحدثه ای وجود دارد که تفسیر قانون در ان ها مشکل بوده و منشا اختلافات افراد و شرکت های بیمه می گردد

امور قراردادها : وکالت دعاوی قراردادها ، تنظیم قراردادها ، داوری قراردادها ، تنظیم دادخواست و لوایح دعاوی قراردادها ، نظارت حقوقی بر اجرای قراردادها و آموزش تنظیم قراردادها ، خدمات تخصصی ما در این مرکز است.

 

راه های ارتباطی با دفتر وکالت لیلا طلیعه تبریزی

 

 نام و نام خانوادگی لیلا طلیعه تبریزی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09124378497
شماره پروانه 22358
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس فلکه اول صادقیه خیابان ستارخان نرسیده به چهار راه اسدی مجتمع تجاری اداری پردیسان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا