برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مشاوران حقوقی

دفتر وکالت مژگان آریان


  • دفتر وکالت مژگان آریان
  • دفتر وکالت مژگان آریان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 18 تیر, 1399
موقعیت : تهران - خیابان 15 خرداد

معرفی دفتر وکالت مژگان آریان

دفتر وکالت با مدیریت ( مژگان آریان) با بیش از ۱۹ سال سابقه کاری به موفقیت‌های بزرگی در زمینه ارائه خدمات حقوقی و وکالتی دست پیدا کرده چرا که بنیان این دفتر وکالت در سابقه و تجربه کاری بنا نهاده شده و در واقع علم ، تجربه و مهارت حقوقی توانسته زمینه ساز پیشرفت و ترقی آن باشد.

اگر به دنبال بهترین وکیل میگردید و یا به دنبال مشاوره با وکیل خوب در کشور هستید.

قبول لایحه نویسی بصورت کاملااینترنتی با فرستادن مدارک توسط موکل و نوشتن لایحه و فرستادن پی دی اف توسط وکیل بطور غیرحضوری بدلیل شیوع بیماری کرونا

خدمات دفتر وکالت مژگان آریان

1 .دعاوی حقوقی

بسیاری از دعاوی حقوقی به علت عدم توجه و آگاهی خود فرد به وجود می آید و به ضرر شخص خاتمه می یابد و شخص ملزم به جبران آن است که یکی از راه های رسیگی به آن، تنظیم دادخواست و شکواییه در مراجع قانونی و قضایی است.

2 .دعاوی کیفری

برای زمانی است که جرمی اتفاق افتاده باشد، در صورتی که شخصی مدعی باشد که حق او ضایع شده و قانونگذار این حق را جرم در نظر گرفته باشد، شخص مدعی باید در راستای حق خود گام بردارد و درخواست مجازات مجرم را داشته باشد.

3 .دعاوی خانواده

خانواده نخستین واحد زندگی اجتماعیست و دعاوی خانواده یکی از اساسی ترین نهاد های جامعه و جزو  پرتعداد ترین پرونده های موجود در محاکم قضایی به شمار می آید که نسبت به سایر رشته های حقوق دارای اهمیت فراوانی است.

4 .دعاوی ثبتی

دعاوی ثبتی درواقع جزئی از دعاوی حقوقی هستند اما این دعاوی به دلیل اهمیتی که دارند ازنظر قانون در دسته‌ای جداگانه موردبررسی قرار می‌گیرند و درواقع دعاوی ثبتی شامل ابطال سند رسمی، ابطال اجرائیه ثبتی، ابطال عملیات ثبتی کمیسیون‌های ثبتی، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت، افراز ملک، ابطال سند مالکیت معارض، ابطال معامله معارض، اجرای ثبت، توقیف عملیات اجرایی و ابطال عملیات اجرایی ثبت و … است.

5 . دعاوی ملکی

در این مجموع موضوعات متنوعی مطرح می‌شود. مانند دعوای الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ پایان کار، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ صورت‌مجلس تفکیکی و تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارب و تجویز انتقال منافع، خلع ید، رفع تصرف عدوانی؛ رفع مزاحمت و رفع ممانعت از حق تفکیک، تحدید حدود املاک و … همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی قرار می‌گیرد.

راه های ارتباطی با دفتر وکالت مژگان آریان

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
ایمیل
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا