برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مشاوران حقوقی

دفتر وکالت نسیم کربلایی اسماعیلی


  • دفتر وکالت نسیم کربلایی اسماعیلی
  • دفتر وکالت نسیم کربلایی اسماعیلی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 21 مرداد, 1399
موقعیت : تهران

معرفی اجمالی دفتر وکالت نسیم کربلایی اسماعیلی

 

اگر شما هم به دنبال بروز مشکلی حقوقی یا انحصار وراثت به دنبال بهترین وکیل در استان تهران هستید تا خدمات مربوط به انحصار وراثت یا مالیات بر ارث  را بر عهده بگیرد گزینه های نسبتا زیادی برای انتخاب دارید اما چرا انتخاب دفتر وکالت خانم نسیم کربلایی اسماعیلی با شماره پروانه ۱۵۶۱۸ گزینه ای مناسب برای شما میباشد؟

دفتر وکالت خانم کربلایی ، وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای مرکز استان تهران(شهر تهران) افتخار دارد با فعالیت متمادی و مستمر در ارئه خدمات حقوقی شامل مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی خانواده ، کیفری و …، پاسخگوی نیازمندی ها و سوالات حقوقی و قضایی هموطنان باشد

( انجام تخصصی پرونده های مالیات بر ارث)

 

ویژگی های دفتر وکالت نسیم کربلایی اسماعیلی

 

●وکالت انحصار وراثت – انحصار وراثت چیست؟
– مراحل و آگهی انحصار وراثت
•انسان هر چقدر طولانی در صحنه ی عالم زندگانی کندو به هر اندازه ای که به بقای خود امیدوار باشد عاقبت باید با دنیای فانی وداع نماید.
مسئله ارث که اکثر علمای حقوق را به خود مشغول نموده و هریک به ترتیبی آن را مرتب کرده است عبارت است از دانستن این که دارایی و حقوق شخص باید بعد از فوت او به چه کسی برسد آیا ماترک او باید به اشخاصی منتقل شود که قانون معین می کند وی ا به کسانی که خود او انتخاب می نماید؟

•مقدمه از انحصار وراثت
هر کس در دنیا به یک عده علقه ی تامی دارد و مایل است که بعد از فوت او اگر اموالی دارد به همان شخص برسد .کسانی که در درجه ی اول وابستگی بیشتری با آنها دارد اشخاصی مانند اولاد و ابوین افراد هستند.
هر گاه یک نفر نه اولاد داشته باشد نه ابوین مشخص است که این علقه به اجداد او میرسد که دراینصورت به منزله ابوین میباشند و همچنین به برادر و خواهر او می رسد.
به همین طریق به هر درجه ای که شخص از داشتن ارحامی که به واسطه ی اقربیت اولویت دارد محروم باشد علقه ی او متوجه اقربای نسبی اومیگردد.
اما به منظور این که وراث بتوانند سهم الارث خود را مطالبه و در آن تصرف کنند، ابتدا لازم است وارث منحصر بودن ایشان و سهم الارث هر یک از ایشان در دادگاه بررسی و اثبات گردد. در این خصوص دادگاه پس از رسیدگی، گواهی‌ نامه‌ ای به نام تصدیق انحصار وراثت صادر می‌نماید که در اختیار اشخاص ذینفع قرار خواهد گرفت
( انحصار وراثت در حقوق عبارت است از معلوم نمودن شماره وراث متوفی توسط مراجع ذی صلاح)

《《مالیات مستقیم بر ارث از جمله اموری است که به طور تقریبی تمامی شهروندان، حداقل یک بار در طول زندگی خود و پس از فوت یکی از وارثین خویش با آن سر و کار پیدا می‌کنند. پس از فوت مورث و در صورتی که اموال و دارایی‌هایی اعم از منقول، غیر منقول و وجوه نقد از وی به جا مانده باشد، این اموال و دارایی‌ها متعلق به وراث بوده و در صورتی که ورثه تمایل به تقسیم ترکه متوفی داشته باشند؛ ماترک به جا مانده از وی، به ترتیب مقرر در قانون مدنی میان وراث تقسیم خواهد شد. با این حال تقسیم ترکه و اعمال حق مالکیت بر اموالی که به طریق قهری و به واسطه ارث به بازماندگان متوفی تعلق می‌گیرد، مستلزم پرداخت حقوق دولتی مترتبه تحت عنوان «مالیات مستقیم بر ارث» است 》》

●پذیرش کلیه دعاوی

1- دعاوی حقوقی ( خلع ید . الزام به تنظیم سند رسمی . رفع تصرف عدوانی . مطالبه وجه . سرقفلی . حق کسب . پیشه و تجارت و … )

2- دعاوی مربوط به شهرداری و دیوان عدالت اداری

3- ثبتی

4-دعاوی خانواده ( مهریه . نفقه . اجرت المثل . طلاق و … )

5 – دعاوی ملکی

 

راه های ارتباطی با دفتر وکالت نسیم کربلایی اسماعیلی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا