برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش

دوره رمز و راز بازارهای مالی


 • دوره رمز و راز بازارهای مالی
 • دوره رمز و راز بازارهای مالی
 • دوره رمز و راز بازارهای مالی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 اردیبهشت, 1401
موقعیت : زنجان

دوره رمز و راز بازارهای مالی

 

🔴بنام خدا غریبلو هستم .

✅محقق ، تحلیلگر و معامله گر بازار های مالی فعالیت خودم را از سال ۱۳۸۴ در بازار های مالی شروع کردم .

✅بنابر علاقه (شخصی) و نبود اطلاعات درست در مورد بازار های مالی کار تحقیقاتی گسترده ای انجام دادم و بعد از چندین سال تلاش و کوشش فراوان توانستم رمز و راز های موفقیت در بازار های مالی را کشف کنم . و اکنون قصد دارم تجربیات چندین ساله خودم را با دوستان علاقمند به اشتراک بگذارم .

 

ویژگی های راز بازارهای مالی

 

 • یک فرد موفق در بازار بورس می داند که چه زمانی باید سهامی را بخرد و یا بفروشد و از این طریق می تواند پول بدست بیاورد. اینکه بدانید چه موقع زمان مناسبی برای خروج با سود و چه موقع زمان مناسب برای خروج با ضرر است بسیار اهمیت دارد.
 • یکی از اشتباهات معمول تریدرها، نگه داشتن معامله ی ضررده است. بعضی از افراد فکر می کنند که موفقیت بسیار دشوار است و به همین دلیل همواره در سایت های مختلف بدنبال راه هایی برای دستیبابی به سود بالاتر هستند، آنها حتی یک لحظه هم فکر نمی کنند که برای موفقیت کافیست تنها یکبار هزینه کنند و در کلاس بورس نوسان کده شرکت کنند تا از این طریق سطح دانش بورسی خود را افزایش بدهند تا بتوانند به راحتی با استفاده از تحلیل تکنیکال و بنیادی و بدون نیاز به مشاوره کارگزار به معامله در بازار سرمایه بپردازند.
 • یکی از تفاوت های بارز بین یک تریدر موفق و ناموق در زمان انجام معامله هستند به طوریکه حرفه ای ها آنقدر منتظر می مانند تا یک فرصت عالی برای انجام معامله بوجود بیایید ولی در مقابل افراد تازه کار در هر شرایطی به معامله می پردازند. یک نکته بسیار مهم در رابطه با استفاده از اندیکاتورها این است که قبل از استفاده از هر اندیکاتور، قانون یا روش جدید در سیستمتان باید آنرا بک تست کنید و سپس کندل به کندل جلو بروید و در جایی که سیستمتان سیگنال میدهد نقاط بازکردن، خروج با ضرر و تارگت را ثبت کنید. سود یا زیان را یادداشت کنید و اینکار را آنقدر ادامه دهید تا حداقل ۶۰ ترید داشته باشید. تازه کارها تنها با یک فریم کار می کنند که این حرکت ساده و پیش پا افتاده است. امروزه یکی از روش ها برای بررسی وسی عتر بازار، سیستم سه صفحه ای است که در این سیستم به جای بررسی تنها یک تایم فریم ترکیبی از سه تایم فریم است.

 

دوره فرآیند تحصیل در بازار های مالی

 

 • یکی از دغدغه های بزرگ همه علاقمندان (حوزه) بازار های مالی ، پاسخ این سوال است که چگونه در این نوع بازار ها موفق شویم ؟
 • ما در این دوره سعی کردیم با توجه به سابقه طولانی مدت در این حوزه و کسب موفقیت های متعدد ، اصول و پایه فرآیند مهارت آموزی صحیح را به زبانی ساده و گویا برای هر نوع علاقمندی فراهم نماییم .
 • آنچه کاربر در این دوره فرا می گیرد ، اصولی هست که دقیقا شخص را به مسیر درست هدایت می نماید و شرکت کننده در دوره دقیقا می داند الان در چه وضعیتی است و اکنون نیازمند چه نوع مهارتی می باشد .
  طبق قانون تکامل ، هر پدیده ای قبل از تولد نیازمند فرآیند و پروسه منظم خود می باشد .
  دقیقا ما سعی کرده ایم تا این موارد را در این دروه کم نظیر قرار دهیم تا بدین وسیله بتوانیم گره ای از مشکلات علاقمندان این حوزه باز کنیم .
 • برای آشنایی بیشتر با این دوره می توانید ویدیو معرفی محصول را تماشا بفرمایید.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای غریبلو
 شماره تماس ثابت
لینک خرید لینک خرید
ویدیو معرفی دوره ویدیو معرفی دوره
تلگرام Clayfxp
 اینستاگرام Clayfxp
آدرس زنجان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا