برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش آموزش درسی

دکتر سیده فاطمه قاضی میرسعید مدرس حرفه ای EPT


  • دکتر سیده فاطمه قاضی میرسعید مدرس حرفه ای EPT
  • دکتر سیده فاطمه قاضی میرسعید مدرس حرفه ای EPT
  • دکتر سیده فاطمه قاضی میرسعید مدرس حرفه ای EPT
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 مرداد, 1401
موقعیت : تهران

دکتر سیده فاطمه قاضی میرسعید مدرس حرفه ای EPT

 

🔴دکتری آموزش زبان انگلیسی دارای مدرک TESOL و مقالات متعدد چاپ شده در ژورنال های معتبر بین المللی (Fatemeh Ghazi Mirsaeed)

 

✅15 سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف (دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال- حکیمیه)

✅10 سال سابقه تدریس مهارت آزمون ept

 

✅دکتر قاضی با تلفیق تجربه و تحصیلات آکادمیک توسط جزوات کاربردی و نمونه سوالاتی که در طی این سال‌ها گردآوری کرده‌اند به شما کمک می کنند بدون کتاب و در کمترین بازه ی زمانی ممکن به نمره ی دلخواه ept برسید و با خیالی آسوده و با داشتن مدرک زبانی معتبر در آزمون جامع دکتری شرکت کنید و مدرک دکترای خود را دریافت کنید.

✅دکتر قاضی برای آزمون ept دارای جزوات بسیار کاربردی هستند که به شما کمک می کنند تا به تسلطی عالی به روند و چگونگی آزمون ept و واژگان و گرامر رایج به کار رفته در سوالات این آزمون برسید. در طی این دوره شما به واژگان و گرامر مورد سوال در این آزمون که از منابع بسیار مختلفی گردآوری شده‌اند مسلط خواهید شد به طوری که این واژگان و اصول گرامری در حافظه بلند مدت شما به خوبی جای گرفته و می توانید در آزمون آنها را به یاد بیاورید و به سوالات به درستی پاسخ دهید. هر چقدر هم زبان شما ضعیف باشد پس از گذراندن این دوره ها حداقل نمره ای که می توانید کسب کنید ۵۵ است.

 

🔷وقت و پول خود را در موسسات نامعتبر و با مدرسین بی تجربه تلف نکنید و در این مسیر به درستی، محکم و جدی گام بردارید و یک بار برای همیشه مدرک ept را بگیرید.

 

ویژگی های آزمون EPT

 

✔️آزمون EPT مخفف عبارت English Proficiency Test می باشد.

✔️آزمون EPT که مخفف English Proficiency Test  می باشد یکی از انواع آزمون های سنجش زبان انگلیسی است که برای کلیه ی داوطلبین متقاضی شرکت در دوره ی دکترای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.

✔️دارا بودن این مدرک برای تمام داوطلبین آزمون دکتری دانشگاه آزاد الزامی بوده و توسط واحد علوم وتحقیقات به منظور ارزیابی سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان برگزار می شود.از آنجایی که زبان انگلیسی یکی از نیازهای مهم و ضروری تحصیل در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد می باشد، دانشگاه آزاد اسلامی نیز مانند دانشگاه های سراسری که آزمون MSRT و دانشگاه های پزشکی آزمون MHLE  را برگزار می کنند آزمون  EPTرا برگزار می کند.این آزمون همواره به مدت شش سال به صورت فصلی برگزار می شد،اما بعد از گذشت شش سال تا کنون به صورت ماهانه برگزار می شود.

✔️در حال حاضر دارا بودن و ارایه ی مدرک EPT برای کلیه دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل را دارند ضروری و الزامی است.

✔️برای موفقیت در کلیه ی آزمون ها قطعا بایستی اطلاعات و سطح علمی بالایی داشت،در واقع بایستی منابع زیادی را برای کسب موفقیت در این آزمون مطالعه کرد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی استاد سیده فاطمه قاضی میرسعید
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09368391271  – 09123177816
رزومه رزومه
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا