برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

دیتیلینگ تخصصی بوگاتی


  • دیتیلینگ تخصصی بوگاتی
  • دیتیلینگ تخصصی بوگاتی
  • دیتیلینگ تخصصی بوگاتی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 شهریور, 1399
موقعیت : تهران تهرانپارس شرقی

معرفی دیتیلینگ تخصصی بوگاتی

 

●دیتیلینگ خودرو واژه ای است که این روزها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد.برای مثال در آمریکا به تمیز کردن خودرو دیتیلینگ می گویند در حالیکه در انگلستان کلمه خدمات خودرویی برای اکثر کارهای تمیزکاری خودرو بیشتر به کار می رود و کلمه دیتیلینگ به تازگی بر سر زبان ها افتاده و به معنای تمیزکاری عمیق تر می باشد.بطور کلی معنای صحیح دیتیلینگ نظافت موشکافانه، پولیش کردن تمامی اجزای بیرونی و درونی ماشین توسط مواد و تجهیزاتی که به طور عادی توسط مراکز نظافتی خودرو مورد استفاده قرار نمی گیرد.با این وجود شامل نقاشی خودرو و ترمیم قطعات بدنه نمی شود.اگرچه گاهی اوقات ترمیم های سطحی برای زیبا سازی انجام می گیرد.برای مثال ترمیم شن خوردگی های ریز و سمباده زنی بسته به شرایط خودرو.

●اصلی ترین هدف از دیتیلینگ بازیابی و ترمیم رنگ خودرو با از بین بردن خط و خش های سطحی و دایره ای شکل که بر اثر گذشت زمان بوجود آمده است و به کیلر خودرو یک ظاهر نامناسب می دهد را می باشد.

( دیتیلینگ تخصصی انواع خودرو )

☆بیش از ۱۲ سال سابقه کار در امر سرامیک بدنه و پولیش و واکس

☆دارای مدرک تحصیلی و مهندسی خودرو

 

 ویژگی های دیتیلینگ تخصصی بوگاتی

 

●مزایای انتخاب محافظ سرامیکی خودرو

•سرامیک بدنه خودرو یک محافظ اضافی روی بدنه خودروی شما است و باعث می شود رنگ بدنه ماشین شما نو و شفاف به نظر برسد. یکی از مزایای محافظ سرامیکی خودرو این است که نگهداری از آن آسان است و خیلی راحت می توان آن را تمیز کرد.

•سرامیک بدنه خودرو ، رنگ بدنه ماشین را در مقابل اکسید شدن و آفتاب سوختگی محافظت می کند. با کمک پوشش سرامیکی رنگ بدنه، اشعه فرابنفش خورشید نمی تواند به ماشینتان آسیب بزند. هم چنین رنگ بدنه را از آسیب مواد شیمیایی و اسیدی محافظت می کند

 

راه های ارتباطی با دیتیلینگ تخصصی بوگاتی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا