برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

ساخت انواع سردخانه در قزوین


  • ساخت انواع سردخانه در قزوین
  • ساخت انواع سردخانه در قزوین
  • ساخت انواع سردخانه در قزوین
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 فروردین, 1400
موقعیت : قزوین

معرفی ساخت انواع سردخانه در قزوین

 

✅این مجموعه افتخار دارد که اعلام نماید تهیه اجناس وراه اندازی سردخانه جهت میوه .میادین تره بار.محوطه مورد دلخواه شما.حیاط منازل و…. با پرسنلی جوان و کارآزموده واجرای چندین پروژه در مناطق مختلف کشور آماده همکاری میباشد

✅امروزه با توجه به نیاز روزافزون به نگهداری مواد غذایی و افزایش عمر مصرف آن ها، تاسیس سردخانه ها با بازدهی بالا اهمیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل تولیدکنندگان لبنیات، مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات برای بهبود کسب و کار خود در پی احداث سردخانه مناسب، با کیفیت و ارزان‌قیمت هستند.

🔹️ساخت سردخانه
✔ساخت سردخانه مرحله پس از طراحی سردخانه می باشد ، در ساخت سردخانه اهداف متعددی را ما دنبال می کنیم ولی دو هدف از عمده ترین اهداف ما از ساخت سردخانه است اولین هدف در واقع تولید برودت می باشد در یک فضای مشخص که با استفاده از این هدف ما می توانیم دمای آن فضا را به میزان مورد نیاز کاهش دهیم و دومین هدف در واقع حفظ این برودت در آن فضای مشخص می باشد.

 

ویژگی های ساخت انواع سردخانه در قزوین

 

🔸️یکی از دغدغه‌های بشر از قدیم تا کنون بحث نگهداری محصولاتی همچون میوه‌جات و سبزی‌جات برای مدتی بیشتر بوده است .

🔸️برخی از میوه‌ها به محض رسیدن برای ارائه به بازار مناسب نیستند به همین دلیل است که کشاورزان مجبور هستند این محصولات را برای مدتی بدون افت کیفیت نگهداری کنند.

🔸️نگهداری میوه در سردخانه میوه و سبزیجات باعث می‌شود تا قیمت آن‌ در بازار کنترل شده و یا حتی گاهی اوقات از افزایش بی رویه قیمت نیز در بازار جلوگیری شود.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای خلیلی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09118503292
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس قزوین

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا