برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت ماشین آلات صنعتی

ساخت دستگاه های تولید نان در سراب


  • ساخت دستگاه های تولید نان در سراب
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 2 مهر, 1399
موقعیت : سراب

معرفی ساخت دستگاه های تولید نان در سراب

 

● گروه صنعتی آرتان آذربایجان مصمم است تا به عنوان یکی از تولید کنندگان علمی و تخصصی در طراحی و ساخت انواع دستگاه های تولید نان های سنتی نقش مهمی را ایفاء نماید و متعهد است که در زمینه مدیریت ، تحقیقات ، تولید ، فروش و ارائه گارانتی و سرویس های پس از فروش خدمات گسترده ای را ارائه نماید. هدف این شرکت در زمینه صادرات ، شناساندن نان های باکیفیت و سنتی ایران به تمام دنیا است

•شرکت آرتان در تمام نقاط کشور نماینده فعال می پذیرد

 

مزایای ساخت دستگاه های تولید نان در سراب

 

●نان سنتی به نانی گفته می شود که درکارگاه های کوچک به شماره محدود تولید می شود. نان صنعتی در کارخانه با دستگاه های بزرگ بدون دخالت دست و انسان کاملا مکانیزه تولید می شود. نان های سنتی در کارگاه های کوچک یا در خانه های روستاییان با کمک دست و انسان تولید می شود. هرنانی که با ماشین تولید شود، مانند (باگت، تست، لواش و …) نان صنعتی است، پس مهم ترین اختلاف این دو نان درمیزان، شماره تولید و استفاده از ماشین آلات است.

●معایب نان صنعتی :

•عدم پذیرش نان صنعتی بین مصرف کننده ها، لقمه پذیر بودن نان سنتی، در تولید نان صنعتی باید از آرد مخصوص حاوی پروتئین استفاده کرد که در ایران آردها فاقد پروتئین هستن و هزینه پروتئین‌دار کردن آرد بالا بوده و قیمت نهایی نان را بالا می‌برد. به خاطر کیفیت پایین آرد نمی‌توان انواع نان‌ها با بافت حجیم تولید کرد. نان های صنعتی سبوس دار به علت مدت زمان تخمیر و کامل شدن دارای اسید فیتیک کمتری نسبت به نان‌های سبوس دار سنتی هستند.

 

اطلاعات تماس ساخت دستگاه های تولید نان در سراب

 

 نام و نام خانوادگی ساخت دستگاه های تولید نان در سراب
 شماره تماس ثابت 04143123424
 شماره تماس همراه 09143017397
اینستاگرام artanazarbaijan
سایت artan-azarbaijan.com
 تلگرام artanazarbaijan
آدرس
آذربایجان شرقی، سراب، مهربان، مهربان

 

 

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا