برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

سازنده انواع المنت در تهران


  • سازنده انواع المنت در تهران
  • سازنده انواع المنت در تهران
  • سازنده انواع المنت در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 3 مرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی المنت سازی مهبا

 

🔴المنت سازی مهبا

 

✅کارگاه تولیدی المنت مهبا با سال‌ها سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت المنت صنعتی و خانگی آماده ارائه خدمات می باشد.همچنین طراحی و ساخت سفارشی المنت‌های خاص و تعمیر و افزایش توان المنت از دیگر خدمات ارائه شده در کارگاه تولیدی المنت مهبا می‌باشند.

 

✅از ویژگی‌ های کارگاه تولیدی المنت مهبا می‌توان به مشاوره، ضمانت، خدمات پس از فروش و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

 

✅شرح محصولات المنت سازی مهبا:

▪️المنت میله ‌ای

▪️المنت تسمه ‌ای

▪️المنت سرامیکی

▪️المنت شیشه‌ ای

▪️المنت فشنگی

▪️المنت فلنج ‌دار

▪️المنت کویل هیتر

 

🔹المنت وسیله‌ای با خاصیت داغ شوندگی است که انرژی الکتریکی را به گرما تبدیل می‌کند.

🔹المنت‌ حرارتی در صنایع کاربرد فراوانی دارد و از فلز، شیشه یا سرامیک با مقاومت‌های مختلفی ساخته می‌شود.

🔹المنت میله‌ای ، حلقه‌ای ، فشنگی ، فلنچ‌دار ، کویل‌هیتر ، نواری ، سیلیکون‌رابر ، سماوری و تنش‌زدایی از انواع المنت‌ها هستند که در لوازم خانگی ، سردخانه ، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ، دستگاه‌ چاپ ، صنایع پتروشیمی ، صنایع غذایی و بسته‌بندی به‌کار می‌روند.

 

ویژگی های المنت

 

🔸المنت یک رشته سیم نیمه هادی همراه با مقاومت است که خاصیت داغ شوندگی و تحمل جریان الکتریکی بالا را دارا هستند ، به طور نمونه اگر جریان الکتریکی زیادی در یک سیم نازک ساده به شکل المنت برقرار شود ( اتصال کوتاه ) سیم در عرض چند صدم ثانیه ذوب می شود اما المنت ها این خاصیت را ندارند و جریان های بسیار زیادی را می توانند تحمل کنند ، جنس اصلی المنت ها از جنس نیکروم یا نیکل – کروم است و دارای توان ها یا قدرت های متفاوتی می باشند که انواع آن را در بازار با قیمت بسیار ارزان می توان یافت نمود بیشترین کاربرد المنت ها در بخاری های برقی و آبگرمکن های برقی و سماور برقی و اتو بخار و همچنین چای ساز ها می باشد که کاربردهای فراوان این قطعه قابل نوشتن نیست ، از المنت های کوچک در سشوارها نیز برای افزایش حرارات باد سشوار استفاده می شود .

🔸المنت گرمایی یک سیم دارای مقاومت الکتریکی است که به دور یک استوانهٔ عایق نارسانا از جنس سرامیک یا خاک نسوز پیچیده شده‌ است و گذشتن جریان برق از آن گرما تولید می‌کند. این مقاومت‌ها از جنس کُرُم و نیکل (نیکل-کروم) یا ترکیبات آلومینیوم و کروم ساخته می‌شوند و با توان‌های مختلف در بازار موجودند.

🔸کاربرد المنت در صنعت:

✔️از سیم المنت به تنهایی نمی توان به صورت مستقیم استفاده کرد زیرا هم اتصال الکتریکی یعنی احتمال برق گرفتگی وجود دارد هم انتقال دما به صورت کند انجام می گیرد که این باعث شکستگی سیم المنت می شود .

✔️سیم المنت ها را با توجه به نوع استفاده درون روکش های عایق شده قرار میدهند که این روکش ها هم انقال دهی دما را بهتر میکنند هم احتمال برق گرفتگی و اتصال الکتریکی را به صفر میرسانند

 

راه های ارتباطی المنت سازی مهبا

 

 نام و نام خانوادگی جناب آقای درویش
 شماره تماس ثابت 02176217785
 شماره تماس همراه 09126097757
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس پردیس – منطقه صنعتی خرمدشت – بیست متری شرقی لاله – بین سوم و چهارم – پلاک 105

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا