برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت ابزار و یراق

سازنده شیرآلات گیوتینی،پنوماتیک و فشارشکن


  • سازنده شیرآلات گیوتینی،پنوماتیک و فشارشکن
  • سازنده شیرآلات گیوتینی،پنوماتیک و فشارشکن
  • سازنده شیرآلات گیوتینی،پنوماتیک و فشارشکن
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 6 اردیبهشت, 1401
موقعیت : تهران

سازنده شیرآلات گیوتینی،پنوماتیک و فشارشکن

 

🔴شرکت مهندسی بخارالکترونیک

(با همکاری مجرب ترین مهندسین و متخصصین صنایع ، اساتید دانشگاه و کارشناسان رسمی پروژه های مختلف را در صنایع غذایی و دارویی ، نفت و گاز و پتروشیمی و دیگر صنایع)

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه ساخت شیرآلات گیوتینی،پنوماتیک و فشارشکن آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

شرح خدمات ما:

  • ساخت شیرآلات گیوتینی تا سایز ۲۴ اینچ و شیرآلات پنوماتیک ، فشارشکن ، و موتوری به صورت سری سازی تا سایز ۴ اینچ و بنا به ســفارش برای همه سایزها طبق شرایط خواسته شـده (فشار ، درجه حـرارت ، نوع سیال، گاز ، بخـار ، مواد شیمیایی….)ساخته و مــونتاژ و تحویل می گردد.
  • ساخت ماشین آلات بسته بندی (ماشین ترموفرم فیل سیل مکانیکی موتوری با سیستم رباتیک هوشمند).
  • طراحی و ســاخت دسـتگاه ها و ماشــین آلات و قطـعات صنـعتی و ســیستم های کنترل الکترونیک ماشین آلات , دستگاه ها.
    دستگاهها و سیسـتمهای کنترل مـکانیکی و الـکترونیکی بنا به سفارش ، تولید ، مونتاژ ، نصب و راه اندازی می گردد.
  • طراحی و اتوماســیون خطـوط و ماشـــــین آلـات ، به وسـیله متخصصین این شرکت صورت گرفته و با مطالعه و بررسی فرآیند تولید ، تجهیزات ، تابلوها ، شیرآلات کنترل و دستگاههای مونیتورینگ ساخته و مونتاژ و نصب و راه اندازی می شود.

 

🔷دارای یکسال گارانتی

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

شیر فشار شکن چیست ؟

 

🔶همانطور که از نام این قطعه پیدا است وسیله ای است برای شکستن فشار. در یک سیستم سیالی کنترل فشار مدار از اهمیت بالایی برخوردار است. این سازه عامل مهمی در ایمنی سیستم است و سلامت سایر اجزا را تضمین می‌کند. در طراحی یک مدار هیدرولیکی، پمپ که عامل ایجاد فشار است معمولا با ضریب توان بالاتری درنظر گرفته می‌شود و فشار ایمن و لازم برای عملکرد سیستم از طریق فشار شکن تعیین می‌شود. لازم بذکر است مانومتر یا همان فشار سنج هیدرولیک وسیله ای مکمل برای تنظیم فشار است.

🔶شیر فشار شکن، فشار سیال عبوری از آن را کم می کند و هم چنین برای ثابت نگه داشتن فشار در خروجی شیر استفاده می شود و در نتیجه فشار خروجی سیال از فشار ی آن کمتر می باشد. شیرهای فشار شکن به طور خاص جهت کاهش فشار آب ی به شبکه طراحی شده اند. به طور معمول فشار آب خروجی از مخازن بسیار بالا بوده و جهت به سیستم لوله کشی آب مصرفی خانگی مناسب نیست.

🔶شیر فشار شکن ، به طور معمول نزدیک کنتور آب ساختمان ها بعد از انشعاب از لوله اصلی آب شهر نصب می شود تا فشار های زیاد و تغییرات فشار آب شهر را تقلیل دهد.این شیرها دارای یک پیچ مخصوصی تنظیم فشار هستند که بوسیله آن فشار خروجی شیر تنظیم می شود. توجه داشته باشید که قبل از شیر به صافی نیاز داریم. استفاده از لوله کنار گذر به سمت قسمت فشار ضعیف نیزمی تواند موجب تنظیم فشار شود.

 

راه های ارتباطی شرکت مهندسی بخارالکترونیک

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا