برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

سازنده ماشین آلات تنباکو


  • سازنده ماشین آلات تنباکو
  • سازنده ماشین آلات تنباکو
  • سازنده ماشین آلات تنباکو
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 7 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی سازنده ماشین آلات تنباکو

 

🔴صنایع ماشین سازی تهران تکنیک

✅ صنایع ماشین سازی تهران تکنیک فعالیت خود را از سال 1388 به صورت تخصصی در زمینه ماشین آلات صنعتی در حوزه صنایع دخانیات آغاز نمود.و پس از تحقیقات علمی و فنی مهندسی به صورت میدانی و حضوری در کشورهای خاورمیانه و اروپایی و پس از انتقال تکنولوژی های برتر به داخل کشور عزیزمان ایران، تا سال 1390 به پایان رساند.

✅ صنایع ماشین سازی تهران تکنیک با بکارگیری و همکاری مستقیم و غیرمستقیم با متخصصان و برنامه نویسان زبده کشور مبادرت به مهندسی معکوس تکنولوژی های اروپایی از جمله آلمان و فرانسه نمود و با ساخت و طراحی ماشین آلات صنعتی صنایع دخانی توانست با کمک خداوند رزاق قویترین مجموعه فنی مهندسی با دانش برتر و علمی را در کشور تاسیس نماید و از سال 1392 فروش مستقیم ماشین آلات و راه اندازی کارخانه جات دخانی به صورت دانش بنیان و حرفه‌ای رقم خورد.

✅ لذا تیم تخصصی و دانش بنیان تهران تکنیک با ارائه فرمولاسیون های عربی و بین المللی سطح کیفی کارخانجات دخانی را در حد برندهای پرفروش عربی بالا برده و ارتقا داده است که باعث خرسندی و افتخار این مجموعه می باشد.

✅ صنایع ماشین سازی تهران تکنیک در کارنامه پر افتخار خود به عنوان رکورد دار ساخت طراحی و نصب خطوط تولید و بسته بندی تنباکو معسل در کشور به عنوان قویترین مجموعه صنعتی دخانیات برند های ذکر شده زیر را با افتخار و مسرت راه اندازی و هلدینگ می نماید.

 

ویژگی های تهران تکنیک

 

🔸 در گذشته تنباکو مورد نیاز کشور، از طریق کشور های همسایه از جمله ترکیه و عربستان تامین می گشت. با گذشت زمان و افزایش نیاز به تنباکو در سطح جامعه، دستگاه های مختلفی جهت بسته بندی تنباکو به تولید رسید. گروه ماشین سازی تهران تکنیک، خط تولید تنباکو را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تولید نموده است. این دستگاه با استفاده از انواع بسته بندی ها، تنباکو تولید شده را به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست بسته بندی می نماید. یکی از مهمترین مزایای این خط تولید، به کار گیری حداقل نیروی انسانی در روند بسته بندی دستگاه می باشد. بدین صورت هزینه های کارگری کاهش یافته و در بازه زمانی کمتر، تعداد بیشتری بسته تنباکو آماده عرضه به بازار می شود.

 

راه های ارتباطی تهران تکنیک

 

 نام و نام خانوادگی اقای تهرانی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09381904360
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا