برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان


  • شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان
  • شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان
  • شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 15 دی, 1400
موقعیت : اصفهان

شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان

 

🔴مرکز فروش و شارژ فوری کپسول آتش نشانی پودری و گازی محدوده اصفهان‌

( بزرگترین مرکز تخصصی خدمات ایمنی و آتش نشانی در استان اصفهان )

 

✅تیم ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه شارژ و فروش کپسول آتش نشانی در اصفهان آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هموطنان عزیز می باشد.

✅شرکت دارای مجوز های لازم جهت شارژ و فروش می‌باشد. این مجموعه طی سال ها فعالیت در این عرصه با بزرگترین ارگان ها،بیمارستان ها شامل سپاه ،نیروی انتظامی،بهزیستی،استانداردی،فرمانداری ،تمامی ادارات دولتی،بیمارستان های سپاهان،حجتیه،هتل ها آسمان، ستاره ،دانشگاه ها و امکان دیگر همکاری و قرار داد دارد. کپسول آتش نشانی پودر و گاز شامل پودر فشرده اطفا حریق است.

✅فروش و شارژ کپسول با دستگاه های اتوماتیک تعویض پودر و استفاده از بهترین کیفیت پودر آتش نشانی به همراه آموزش استاندارد بین المللی مهار آتش طبق خواسته مشتری و تعویض کامل پودر کپسول و شارژ سریع و فوری کپسول ها

 

🔹حداکثر تا ۷۲ ساعت

🔹با ضمانت و رفع عیب در صورت افت فشار گاز کپسول ها در طول سال

🔹با حمل و نقل رایگان

 

ویژگی های شارژ کپسول آتش نشانی

 

🔸شارژ کپسول آتش نشانی هر یک سال یکبار باید انجام شود. همه ی خاموش کننده ها مانند کپسول های پودری، فوم، گاز و مایع باید دارای ویژگی های مشترک باشند تا بتوان از آنها برای اطفاء حریق استفاده کرد. یکی از این ویژگی ها فشار داخل محفظه می باشد که باید حدود 7 ای تی ام یا 100 پی اس آی باشد، همچنین برد پرتاب باید حداقل بین 2 تا 7 متر باشد تا از نزدیکی بیش از حد به آتش حین عملیات اطفاء حریق جلوگیری شود. تمام کپسول های آتش نشانی دارای درصد راندمان هستند. راندمان در خاموش کننده ها به مقدار باقی مانده از مواد داخل محفظه بعد از استفاده از دستگاه می گویند.

🔸ما تمایل داریم که خرید کپسول آتش نشانی را به عنوان عضوی ثابت در نظر بگیریم، آنها همیشه در نزدیکی هستند، در صورت آتش سوزی آماده و منتظر هستند. اما حقیقت این است که اغلب کپسول ‌های آتش‌ نشانی آماده نیستند، زیرا آنها به صورت مناسب نگهداری نشده ‌اند. داستان ‌هایی بیشمار از [مرگ] افرادی وجود دارد که تلاش کردن به وسیله یک کپسول آتش نشانی قابل حمل با مرحله اولیه آتش مبارزه کنند فقط به خاطر اینکه خیلی دیر متوجه شده‌ اند که کپسول آتش‌ نشانی شارژ نشده- حتی در صورت اینکه قبلاً هرگز استفاده نشده باشد.

🔸هر کسی از افراد خانه ‌دار گرفته تا صاحبان کسب ‌و‌ کار‌ها نیاز دارند تا اهمیت شارژ دوباره کپسول ‌های آتش ‌نشانی را درک کنند. این فرایند جنبه مهمی از سرویس و نگهداری کپسول‌ های آتش ‌نشانی است، و نباید نادیده گرفته شود.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا