برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی کشاورزی

شرکت حفاری چاه آب در تهران و حومه


  • شرکت حفاری چاه آب در تهران و حومه
  • شرکت حفاری چاه آب در تهران و حومه
  • شرکت حفاری چاه آب در تهران و حومه
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 22 فروردین, 1401
موقعیت : تهران

شرکت حفاری چاه آب در تهران و حومه

 

🔴شرکت حفاری چشمه سابق

(مرکز تخصصی حفر چاهای عمیق و نیمه عمیق ، لایروبی و رسوب گیری چاه برای کیفیت آب)

 

✅مجموعه ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه حفاری چاه آب در تهران و حومه آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

▪️حفاری چاه با دستگاه و دستی

▪️حفرچاه های عمیق

▪️حفر چاههای نیمه عمیق

▪️باز و بست انواع پمپ های شناور

▪️باز و بست انواع کفکش های ایرانی و خارجی

▪️تعمیر انواع پمپ های شناور و شفت قلافت و کفکش با ضمانت و ماندگاری

▪️تعمیر انواع چاههای ریزش و سقوط آزاد

▪️تعمیر قنات های قدیمی و خشک شده

▪️کول گذاری و بستن قالب جهت جلوگیری از ریزش چاه همراه با بیمه کامل

▪️باز دید و عیب یابی چاه با دوربین های مداربسته

▪️خرید و فروش انواع پمپ های شناور و غیره – وسایل مربوط مانند لوله اتصالات و کابل سه فاز به قیمت بازار

 

🔹با کادری مجرب

🔹اکیپ کامل

🔹خدمات تخصصی حفر چاه را در تمام نقاط در اسرع وقت از ما بخواهید.

🔹هرگونه باز دید و عیب یابی به صورت رایگان میباشد.

🔹مشاوره و هرگونه سوال مربوط به حفاری را با ما به اشتراک بگذارید تا با تکیه بر تجربه خود خدماتب را ارائه دهیم که رضایت کامل شما عزیزان را فراهم آوریم.

 

ویژگی های حفاری

 

🔸انواع روش های حفاری :

✔️حفاری ضربه ای

دستگاه های حفاری ضربه ای و یا سوندوزها، دستگاه های ساده ای هستند که برای پژوهش های آب یابی بسیار مناسب هستند. از این دستگاه ها بیشتر برای چاه هایی که در داخل سنگ های مقاوم حفر می‌شود، استفاده می‌کنند. اصول کار سوندوز های ضربه ای خرد کردن سنگ هاست که این عمل به وسیله ای مته ای به نام مته حفاری یا ترپان انجام می‌گیرد.

مته ها به طور منظم از ارتفاع ثابتی روی سنگ فرود می‌آیند. دستگاه مجهز به یک خرک چهار قطبی و یا دکل است که مته های حفاری به وسیله یک قرقره برگشت روی آن آویزان می‌گردد.

این مته ها دارای حرکت رفت و آمدی می‌باشند و به منظور اجرای مانور های پایین و بالا رفتن، از دستگاه رفت و برگشت جدا گردیده و به یک وسیله ای به نام چرخ قرقره که برای جاگذاری لوله ها نیز به کار می‌رود، مربوط می‌باشند. خرک های جداشونده، چوبی یا فلزی هستند.

پایه ها روی دال های سیمانی که قبل از مونتاژ دستگاه تهیه می‌شوند، قرار می‌گیرند. دکل های خم شونده یا تلسکوبی، سوندوز های دستگاه های حفاری خود کار قابل حمل را مجهز می‌نمایند. ممکن است که این دکل ها به صورت دائمی در پشت یک کامیون ثابت شده باشند و دکل ها باید به وسیله کابل های محکم روی بلوک های سیمانی ثابت گردند.

✔️حفاری چرخشی

امروزه کاربرد دستگاه های حفاری چرخشی بسیار متداول شده است. این دستگاه ها را می‌توان در هر نوع زمین به کار برد. ولی برتری کاربرد آن ها در زمین های نرم بیشتر است. پیشروی این دستگاه ها در داخل سنگ های سخت به کندی صورت می‌گیرد. در این روش سر مته فولادی که متصل به انتهای لوله فولادی است، از سر چاه چاه به کمک موتور، حرکت دورانی می‌نماید. گل حفاری شده از داخل لوله به درون چاه تزریق شده و از اطراف لوله به سر چاه بر می‌گردد.

گل حفاری شده ضمن خنک کردن سر مته اعمال حمل خرده سنگ هایی که به وسیله سر مته از ته چاه تراشیده شده است، به سر چاه و جلوگیری از فشار طبقات سست و ریزش آن ها به داخل چاه را نیز انجام می‌دهد. با این روش حفاری دورانی چاه های بسیار عمیق حفر می‌گردند.

✔️ روش توربینی

حفاری که در آن سر مته به جای آنکه به کمک لوله فولادی دوران نماید، به وسیله توربینی که به عنوان نیروی محرکه که از گل حفاری شده و یا الکتریسیته استفاده می‌نماید، حرکت می‌کند. در این روش قسمت متحرک تنها سر مته در عمق چاه خواهد بود. بنابراین می‌تواند سرعت دورانی به مراتب بیشتری را داشته باشد. از نظر سرعت عملی که در این روش دارد دارای برتری اقتصادی زیادی است.

 

راه های ارتباطی شرکت حفاری چشمه سابق

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا