برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

شرکت صنعتی مولن فن


  • شرکت صنعتی مولن فن
  • شرکت صنعتی مولن فن
  • شرکت صنعتی مولن فن
  • شرکت صنعتی مولن فن
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 17 شهریور, 1399
موقعیت : تهران

معرفی شرکت صنعتی مولن فن

 

●شرکت صنعتی مولن فن یکی از شرکت های نام آشنا و معروف در زمینه ساخت انوع هواکش های صنعتی به شمار می آید. این شرکت معتبر با داشتن تجهیزات اساسی تولید و دانش لازم توانسته به طور چشمگیری مورد استقبال بی نظیر صنایع مختلف قرار گیرد. در واقع این شرکت  معتبر که بزرگ ترین سازنده انواع هواکش های صنعتی محسوب می شود قادر است انواع هواکش صنعتی را تجهیز نموده و تولید صنایع فن دمنده و فن مکنده را به بهترین شکل انجام دهد.

●بهتر است بدانید شرکت صنعتی مولن بزرگ برند سازنده انواع هواکش های صنعتی به شمار می آید. این شرکت تولید کننده انواع هواکش  صنعتی بوده که از جایگاه خاصی در صنایع برخوردار می باشد.  این برند معتبر توانسته گامی بلند در کارایی دستگاه ها و ماشین آلات صنایع مختلف بردارد. لازم به ذکر است که استفاده از هواکش های مناسب بهترین گزینه جهت بهینه سازی قطعات و تجهیزات می باشد.

 

 ویژگی های شرکت صنعتی مولن فن

 

●هواکش صنعتی یک وسیله جهت افزایش طول عمر و بهتر کارکردن  ماشین آلات و تجهیزات صنعتی به شمار می آید. این ماشین آلات در صورتی که دارای سیستم تهویه مناسب نباشند در کمترین زمان دچار سوختگی موتور می شوند و از کار خواهند افتاد. از اینرو می توان به نقش و اهمیت بالای هواکش های صنعتی پی برد. به جرات می توان گفت این وسیله یک عضو جدا ناپذیر در کارگاه ها و سوله ها به شمار می آید. بد نیست بدانید که هواکش صنعتی دارای انواع مختلفی همچون هواکش سانتریفیوژ، هواکش صنعتی فن اکسیال، هواکش دمنده و هواکش صنعتی رادیال است.

 

راه های ارتباطی با شرکت صنعتی مولن فن

 

 نام و نام خانوادگی شرکت صنعتی مولن فن
 شماره تماس ثابت  0218884867002188342728
 شماره تماس همراه 09123092706
وب سایت molan-fan.ir
 اینستاگرام
کانال
 آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .


موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا