برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

صافکاری PDR تخصصی در کرمانشاه


  • صافکاری PDR تخصصی در کرمانشاه
  • صافکاری PDR تخصصی در کرمانشاه
  • صافکاری PDR تخصصی در کرمانشاه
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 4 تیر, 1401
موقعیت : کرمانشاه

صافکاری PDR تخصصی در کرمانشاه

 

🔴صافکاری بیرنگی

(دارنده مدرک بین المللی PDR از ترکیه)

 

✅تیم ما با کادری مجرب و حرفه ای و بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه صافکاری PDR تخصصی در کرمانشاه آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

◾متخصصین ما با بهره گیری از متدهای روز دنیا و داشتن مدرک های بین المللی آماده ارائه خدمات صافکاری بدون رنگ خودروهای شما در اسرع وقت و با تضمین کیفیت میباشند.

 

✔️برای صافکاری در روش های مدرن به دستگاه های متعددی نیاز است که تمامی این دستگاه ها دارای کارایی یکسانی هستند. مزیت استفاده از این تجهیزات، وارد نشدن آسیب به سطح و رنگ خودرو است. ( تمامی فعالیت های این تجهیزات بر روی سطح داخلی خودرو اعمال می شود.) ابزارهای چسپی تگرگ کش، دستگاه مکنده، دستگاه هات باک، دستگاه بادگیر بی رنگ، دستگاه نقطه زن و صافکاری میله ای (PDR) از این دست تجهیزات هستند.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب
🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

میله های صافکاری pdr چه کاری انجام میدهند؟

 

🔶امروزه صافکاری به عملی تبدیل شده است که بسیار کاربرد دارد و شما می توانید با استفاده از صافکاری اتومبیل خود را تعمیر کنید، هنگامی که تصادف میکنید و بدنه اتومبیل شما دچار فرورفتگی می شود شما اتومبیل خود را پیش صافکار می برید. صافکاری pdr در واقع صافکاری بدون استفاده از رنگ و با ابزار و روش های خاص مانند میله های pdr است.

🔶همانطور که گفتیم صافکاری کاربرد زیادی دارد اما روش های صافکاری نیز بسیار زیاد است و انواع مختلفی دارد، البته این روش ها بستگی به نوع فرورفتگی دارند. مثلا کمتر پیش می آید که اتومبیل ها دچار تصادف شدید شوند به طوری که رنگ بدنه خود رو از بین برود. برای همین با استفاده از صافکاری بی رنگ می توان بدنه اتومبیل را به حالت اولی برگرداند. البته این کار به همین سادگی ها هم نیست و به ساعت ها زمان نیاز دارد. صافکار با استفاده از علم و مهارتی که در این زمینه دارد می تواند این کار را انجام دهد.

 

راه های ارتباطی صافکاری بیرنگی

 

 نام و نام خانوادگی اردلان
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0939385845509188818956
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام safkari.kermanshah_doctor.a_1
آدرس کرمانشاه – بلوار گلریزان – روبروی شیرینی سرای پدیده

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا