برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

صدور بیمه اسب در تهران


  • صدور بیمه اسب در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 3 اسفند, 1399
موقعیت : تهران

معرفی صدور بیمه اسب در تهران

 

✅نمایندگی ۵۰۲۰۲۰ بیمه پارسیان( رامین پیری ) افتخار دارد سالها در زمینه مشاوره و صدور انواع بیمه نامه خصوصا بیمه اسب , رضایت بیمه گذاران محترم را جلب نماید.این نمایندگی همواره آماده خدمت رسانی ویژه به عزیزان جامعه سوارکاری میباشد.

✅در فرهنگ جامعه ایرانی اسب دارای ارزش و جایگاه ویژه ای می باشد و صاحبان این حیوان نجیب در تلاشند تا نهایت دقت را در مراقبت و نگهداری آن به عمل آورند و مسلما در مورد اسبهای ورزشی ،چه در مسابقات و چه در حین تمرین و یا گشت همواره خطر در کمین است و اجتناب ناپذیر.در مواقعی  که اسب دچار صدمه و نقص عضو یا حتی تلف میگردد،مالکین اسب به غیر از غم از دست دادن اسبشان ، متحمل زیان زیاد مالی نیز میگردند.در مواردی که مالک اسب قبلا با درایت اسب خود را تحت پوشش بیمه ای قرارداده باشد ،میتوان گفت که عمده زیان مالی خود را جبران نموده است.

⬅️پوشش های بیمه اسب را میتوان در ۴ مورد نام برد:
۱- تلف ناشی از بیماری
۲-تلف و نقص عضو ناشی از حادثه
۳-تلف و نقص عضو ناشی از حمل و نقل
۴-تلف و نقص عضو ناشی از سخت زایی

✔جهت مشاوره و صدور انواع بیمه نامه (بیمه مسئولیت ، بیمه مهندسی ، بیمه آتش سوزی ، بیمه عمر و بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو و … ) بصورت نقد و اقساط با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های صدور بیمه اسب در تهران

 

🔸️تعریف حادثه :
✔هرواقعه ناگهانی و غیر قابل پیش بینی که ناشی از یک عامل خارجی و در محدوده جغرافیایی ذکر شده در بیمه نامه به وجود آید و بیمه گذار در تحقق آن هیچ قصد و اراده ای نداشته باشد .

🔸️ محدوده جغرافیایی :
✔این بیمه نامه صرفا در محدوده جغرافیایی ایران است ، محل نگهداری اسب و همچنین هرگونه تغییر در محل نگهداری میبایست به اطلاع شرکت بیمه رسانیده شود .

🔸️ محدودیت سنی :
✔اسب هایی که حداقل سه ماه و حداکثر 18 ساله باشند را می توان بیمه کرد.

 

راه های ارتباطی با صدور بیمه اسب در تهران

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
سامانه پیامکی
تلگرام
اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا