برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

طراحی و اجرا آبنما و فواره


  • طراحی و اجرا آبنما و فواره
  • طراحی و اجرا آبنما و فواره
  • طراحی و اجرا آبنما و فواره
  • طراحی و اجرا آبنما و فواره
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 13 اردیبهشت, 1400
موقعیت : اصفهان

معرفی طراحی و اجرا آبنما و فواره

 

🔴فروشگاه کیاثمین سپاهان (سپاهان بارش)

✅امروزه در فضای پر از نوآوری و خلاقیت دنیا در زمینه زیبا سازی، ایجاد فضاهای زیبا به نحوی که تنوع و تازگی در طراحی و تکنولوژی آن وجود داشته و توانایی ایجاد حس مکان قوی به عنوان یکی از مهمترین عناصر طراحی به منظور جذب افراد را داشته باشد، یکی از دغدغه های بسیار مهم و پر چالش تمامی سازمان های شهری است.

✅برای اجرای آبنما مدرن فضای خود با ما تماس بگیرید.

✅فروشگاه کیاثمین سپاهان (سپاهان بارش) با تکیه بر تجربه و سابقه چند ساله و با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن زیباسازی و توانایی ارائه خدمات طراحی و اجرا آبنما و فواره در ایران فعالیت می نماید.

✅مجموعه ما برای تحقق فضایی زیبا، به طور تخصصی در زمینه اجرای انواع پروژه های آبنما  ، آماده ارائه خدمات بوده و قادر به انجام پروژه های مذکور به طور منحصر به فرد و با هزینه مناسب می باشد.

 

ویژگی های آبنما و فواره

 

🔸مزایای فواره ها بر کیفیت و سلامت آب

✔️یک آبنما زیبایی و آرامش را به هر حوض می بخشد. صدای پاشش آب می تواند اثر تسکین دهنده داشته باشد. علاوه بر این ، با اطمینان از اینکه آب به طور مرتب هوادهی می شود ، می توانند حوض شما را تمیز و سالم نگه دارند.

✔️اگر مجتمع آپارتمانی بزرگی را اداره می کنید و یا مالکیت ساختمان تجاری خود را در اختیار دارید ، می دانید که یک استخر روی ملک ارزش آن را به ارزش افزوده می کند. نصب آبنما نه تنها به تمیز نگه داشتن آب و عاری از مشکلات زیست محیطی کمک می کند بلکه علاوه بر آن از نظر بصری نیز لذت بخش است.

✔️چه شما یک حوضچه طبیعی داشته باشید و چه یک حوضچه زینتی ، هر دو برای سالم ماندن به هوادهی مناسب احتیاج دارند. هوادهی اکسیژن را درون آب مخلوط می کند و به ماهی اجازه می دهد تا نفس بکشد و مواد غذایی آنها را پردازش کند. هوادهی همچنین به نگه داشتن باکتری های خوب در آب کمک می کند تا بتوانند با نیتروژن و فسفات هایی که به دلیل زباله های گیاهی و ماهی ایجاد می شوند مقابله کنند. نگه داشتن آبهای سطحی نیز باعث می شود .

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای غازی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09138099287 _ 09370934704
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام mahpash_ghazi
آدرس اصفهان خیابان جی شرقی، روبروی نمایندگی سایپا، فروشگاه سپاهان بارش

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا