برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

طراحی و ساخت انواع ویلا و کانکس


  • طراحی و ساخت انواع ویلا و کانکس
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 6 مهر, 1399
موقعیت : تهران یافت آباد

معرفی طراحی و ساخت انواع ویلا و کانکس

 

●طراحی و ساخت انواع ویلا ، کانکس ، آلاچیق ، نگهبانی ، کمپ دوبلکس ، کانتینر ، ویلا کانتینری

( اجرا در محل بهترین کیفیت و قیمت )

●ویلای پیش ساخته از مواردی می‌باشد که در زمینه‌ی معماری و عمران به عنوان یک دستاورد مهم در نظر گرفته می‌شود. این ساختمان‌ها پس از تولید در کارخانه‌ها و کارگاه‌های مخصوص، به محل اصلی ساختمان انتقال می‌دهند. نصب راحت و سریع این ساختمان‌ها به وسیله‌ی چند پیچ و مهره و همچنین مقاومت بالای آن‌ها در برابر عوامل طبیعی مانند زلزله و سیل و دیگر موارد مانند آتش سوزی از محاسن مهم این ساختمان‌ها به شمار می‌روند. در کل ویلای پیش ساخته بدین مفهوم است که متخصصین مربوطه نسبت به درخواست کارفرما سازه‌هایی را طراحی می‌کنند که قابلیت انتقال داشته باشند، با توجه به مصالحی که دارد، تا حدودی سبک هستند و به هر کجا که بخواهند می‌توانند انتقال دهند. برای انتقال آسان این نمونه از ساختمان‌ها، اشخاص در مکان‌های مورد نظرشان مانند باغ‌ها و زمین‌های شخصیشان به جای ساخت ویلاهای آجری ، تمایل به ساخت این نوع از ویلاها دارند.

 

مزایای طراحی و ساخت انواع ویلا و کانکس

 

●مزایای ویلاهای پیش ساخته و کانکس:

1- امکان ساخت سریع ویلا

مهم‌ترین مزیت خرید ویلاهای پیش ساخته این است که ساخت آن بسیار سریع بوده و در کوتاه‌ترین زمان با وصل کردن سازه‌ها، می‌توانید در ویلای خود مستقر شوید.
لازم است بدانید از آنجائیکه مدت زمان ساخت این ویلاها کوتاه‌تر است، لذا هزینه نهایی هم کمتر خواهد بود. داشتن ویلاهای پیش ساخته از نظر اقتصادی اقتصادی‌تر از ساخت ویلا با مصالح ساختمانی است.

2- قابلیت جابجایی ویلا
اگر شما از ویلاهای مرسوم و ساخته شده با مصالح ساختمانی استفاده کنید، نمی‌توانید ویلا را به محلی دیگر انتقال دهید. اگر قرار است در منطقه‌ای دیگر ویلا داشته باشید باید برای خرید یک ساختمان جدید اقدام کنید. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته چنین مشکلی وجود دارد. این قبیل ویلاها قابلیت انتقال دارند. اگر بعد از مدتی تمایل داشتید در یک منطقه زیبای دیگر ساکن شوید، با جرثقیل می‌توانید ویلا را به محل جدید ببرید.

3- استفاده بهینه از انرژی

آنچه که در عصر حاضر برای بشریت اهمیت دارد، صرفه‌جویی در مصرف انرژی است، چرا که منابع انرژی در حال کاهش است و متاسفانه سوخت‌های فسیلی تجدیدناپذیر هستند. ویلاهای پیش ساخته با عایق بودن درب و پنجره، محیط داخلی را گرم نموده و در نتیجه مصرف انرژی کمتر خواهد بود.

4- مقاومت به زلزله

شاید این ذهنیت برای شما شکل بگیرد که مقاومت این قبیل ویلاها نسبت به مصالح ساختمانی، کمتر است. اما جالب است بدانید که ویلاهای پیش ساخته به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند که بسیار مقاوم به بلاهای طبیعی هستند. این قبیل ویلاها دارای استاندارد جهانی از نظر استحکام به زلزله هستند.

5- طراحی دکوراسیون متناسب با سلیقه خود

همه ما تمایل داریم محیط داخلی خانه و ویلا را متناسب با سلیقه خود طراحی کنیم تا زندگی در این فضا لذت بخش باشد. با خرید ویلاهای پیش ساخته این امکان برای شما فراهم می‌شود که هر آنگونه که می‌پسندید، چیدمان داخلی ساختمان را طراحی کنید

 

اطلاعات تماس طراحی و ساخت انواع ویلا و کانکس

 

 نام و نام خانوادگی طراحی و ساخت انواع ویلا و کانکس
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه  09124145293
اینستاگرام
سایت
 تلگرام
آدرس تهران یافت آباد

 

 

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا