برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی دام و طیور

عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل


  • عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل
  • عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل
  • عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل
  • عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 مهر, 1399
موقعیت : اردبیل

معرفی عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل

 

طباطبایی . جلوشم شماره موبایلشو بزن

 

● تولید شیر و گوشت برای جمعیت امروز تنها با روش های مدرن و مکانیزه امکان پذیر می باشد. شیر دوشی در گاوداری ها و دامداری های بزرگ به دلایل متعدد با رئوش سنتی امکان پذیر نمی باشد. که از جمله آنها می توان به افزایش هزینه کارگری، افزایش رقابت در بازار محصولات، افزایش شماره دام، افزایش تولید شیر دام های اصلاح نژاد شده، افزایش دفعات شیردوشی، کنترل میکروب ها و آلودگی که در روش های سنتی نمی توان به این سطح از کیفیت و عملکرد دست یافت. امروزه حتی در واحد های کوچک دامپروری نیز برای صرفه جویی در وقت و هزینه تلاش می شود از دستگاه های کوچک شیر دوشی استفاده گردد.

( مجموعه ما ارائه دهنده انواع دستگاه های شیردوش گاو، گوسفند و بز در انواع ثابت، سیار، تامین تجهیزات و قطعات جانبی از برندهای مختلف می باشد )

☆ارسال مستقیم از کارخانه به سراسر کشور

 

ویژگی های عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل

 

●مزایای ماشین آلات شیردوشی :

•با یک حساب سرانگشتی از استقبالی که تا کنون از ماشین آلات شیر دوشی صورت گرفته است میتوان پی برد که این ماشین آلات مزایای مقبولی در اختیار دامداران قرار داده است، این در حالیست که حاشیه سود نیزبه طور موثری بهینه سازی می شود.

•اول از همه ، این ماشین آلات این امکان را به دامداران می دهد که فعالیت خود را با یک گله بزرگتر پیش ببرند.
در واقع ماشین آلات مناسب شیردوشی ضمن اطمینان از کیفیت شیر به دامداران این قابلیت را می دهند که گله ها را با سرعت بیشتری مدیریت کنند و موجب میشود تا از گاوها نسبت به روش های سنتی برداشت شیر بیشتری انجام شود.

•مزیت دوم که کاملاً هم آشکار است صرفه جویی در هزینه ها با اجتناب از هزینه های نیروی کار است.
یک دامداری بزرگ لبنیاتی که به صورت دستی شیر برداشت می کند به طور عادی نیاز به حداقل ده ها نفر کارگر دارد تا بتوانند عملکرد مناسبی داشته باشند. با ماشین آلات شیردوشی اتوماتیک شماره کارگران به نفرات محدودی تقلیل می باید.

•سومین مزیت به خودکفایی رسیدن یک دامداری، با توجه به اهمیت نقش کارگران در روش های سنتی شیردوشی، ماشین آلات شیردوشی این وابستگی دامداری به کارگران به خوبی کاهش می دهد.
در یک دامداری سنتی ، اگر نیروی کار انسانی به هر دلیلی قادر به انجام وظایفشان نباشند یا تصمیم به ترک دامداری بگیرند، این امر می تواند تأثیر جدی در تولید شیر داشته باشد و بر فروش تأثیرمنفی بگذارد.
با استفاده از ماشین آلات شیردوشی ، پیدا کردن کسی که بتواند ماشین ها را اداره کند و اطمینان حاصل کند که دامداری لبنیات در همه فعالیتها فعال است، بسیار آسان خواهد بود.

•و در آخر، یک روش شیردوشی مناسب و منظم بی شک باعث کاهش استرس در دام ها خواهد شد. این امر نه تنها سلامت حیوانات را بهبود می بخشد بلکه موجب کیفیت بالاتر در لبنیات برداشت شده می شود.

 

راه های ارتباطی با عرضه دستگاه شیردوش دامی در اردبیل

 

 نام و نام خانوادگی آقای طباطبایی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09156863997
سامانه پیامکی
 وب سایت
اینستاگرام
آدرس اردبیل

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا