برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

فروشگاه بلبرینگ مکانیک


  • فروشگاه بلبرینگ مکانیک
  • فروشگاه بلبرینگ مکانیک
  • فروشگاه بلبرینگ مکانیک
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 9 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی فروشگاه بلبرینگ مکانیک

 

🔴فروشگاه بلبرینگ مکانیک؛ پیشرو در زمینه واردات و تهیه و تامین انواع بلبرینگ های صنعتی ، یاتاقان ، کاسه نمد ، … آماده همکاری با شما همکار گرامی میباشد.

 

✅تولید و فروش بلبرینگ ، در واقع فروش ابزار تسهیل ساز حمل و نقل و منتقل کننده حرکت از جسمی به جسم دیگر است. در سایه صنعت فروش بلبرینگ است که می توان اجسام بزرگ و وسایل مکانیکی و چرخ های اتومبیل ها و ماشین های سنگین را به راحتی به حرکت درآورد و به نرمی حرکت داد.

 

🔹کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

🔹ارسال به سراسر ایران در اسرع وقت

 

ویژگی های فروشگاه بلبرینگ مکانیک

 

🔸نقش بلبرینگ

✔️یک بلبرینگ تشکیل شده از قفسه، ساچمه، رینگ خارجی، کاسه نمد فلزی و رینگ داخلی می باشد. عناصر اصلی و مهم در صنعت تولید و فروش بلبرینگ عبارتند از اهن، کربن، سیلیسیم، منیزیم، کروم و مولیبدنیوم هستند.

✔️در بلبرینگ های استیل، عنصر نیکل نیز بکار رفته است. صنعت تولید و فروش بلبرینگ با کنار هم قراردادن این قطعات بسیار ساده، جدای از ساده سازی حمل و نقل، تحول عظیمی در سرعت جابجایی به وجود آورده است.

✔️این ابزار صنعتی بسته به نوع  و موارد مصرف، سه نوع بار شعاعی (radial)، محور (axial) و یا در لحظه  (moment)را تحمل می کند. بلبرینگی که به طور مثال در موتورهای الکترونیکی مانند موتور کولر آب استفاده می شود بار شعاعی را تحمل می کند.

✔️بلبرینگ به کار رفته در هارددیسک و یا صندلی گردان بار محوری و بلبرینگ مورد استفاده در چرخ خودرو بار، در لحظه را تحمل می کند.

✔️بلبرینگ در جهت صنعت، کشاورزی و حمل نقل: در این صنعتها نیز وسایل و ماشین الات زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که به نوبه خود در ان ها از بلبرینگ به شکل های مختلفی استفاده می شود.

راه های ارتباطی فروشگاه بلبرینگ مکانیک

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا