برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی کشاورزی

فروش انواع بذرهای یونجه


  • فروش انواع بذرهای یونجه
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 24 شهریور, 1399
موقعیت : آذربایجان شرقی، تبریز، ایلخچی خیابان امام جنب دانشگاه آزاد

معرفی فروش انواع بذرهای یونجه

 

●شرکت ثمین بذر تک تک سالهاست با هدف تهیه و اصلاح انواع بذر در راستای حمایت از کشاورز و تولید ارقام بومی با عملکرد بالا و سازگار با شرایط اقلیمی در نقاط مختلف کشور فعالیت خود را در استان آذربایجان شرقی آغاز نمود.

●تولید بذر با کیفیت و مرغوب موجب بالا رفتن راندمان تولید می شود که این امر باعث خشنودی کشاورزان کشور گردیده و سبب بالا رفتن میزان درآمد آنها نیز می گردد.

( شرکت ثمین بذر تک تک در تبریز، مرکز فروش انواع بذرهای یونجه، رنجر آمریکایی بغدادی همدانی و نیکشهری و همچنین واردات و صادرات انواع محصولات کشاورزی )

خدمات فروش انواع بذرهای یونجه

 

●یونجه :

یونجه، همچنین به نام لوچر شناخته می شود، گیاهی است که صدها سال به عنوان خوراک دام پرورش داده می شود .مدت هاست که به دلیل دارا بودن ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین در مقایسه با سایر منابع خوراکی برتر بود.یونجه بخشی از خانواده حبوبات است، اما از گیاهان دارویی نیز محسوب می شود.  این گیاه در بهبود خاک نیز دارای ارزش زیادی است و به عنوان یک محصول زراعی و یک کود سبز رشد می کند. به نظر می رسد در اصل از آسیای جنوبی و مرکزی آمده است ، اما از آن زمان تاکنون قرن ها در سراسر جهان رشد کرده است.بذرها یا برگهای خشک شده آن را می توان به عنوان مکمل مصرف کرد ، یا بذریونجه را می توان به شکل جوانه یونجه، جوانه زد و خورد.

 

راه های ارتباطی با فروش انواع بذرهای یونجه

 

 نام و نام خانوادگی آقای دهاتی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0914506244604133421172 
ایمیل
 تلگرام
 اینستاگرام
 آدرس اهواز سپیدار

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا