برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان درب و پنجره

فروش انواع درب و پنجره دوجداره


  • فروش انواع درب و پنجره دوجداره
  • فروش انواع درب و پنجره دوجداره
  • فروش انواع درب و پنجره دوجداره
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 16 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی فروش انواع درب و پنجره دوجداره

 

🔴فروش انواع درب و پنجره دوجداره، پی وی سی

✅ مجموعه ی ما تولید کننده و فروش پنجره دوجداره با سابقه چند دهه  در صنعت دو جداره، در زمینه تولید انواع درب و پنجره دوجداره upvc با توجه به تجربه بالا در این صنعت با ارائه دهنده بالاترین استانداردها تولید و تنوع طرح میباشد. گروه ما پ از ابتدا تا به حال از بهترین و معتبرترین برندها و تولید و مونتاژ طراحی با بالاترین استاندارد صنعتی بهره برده است علاوه بر آن از یراق آلات استاندارد معتبر ترکیه و آلمان برای مونتاژ استفاده می‌کنند.

✅ شرح مختصری از خدمات ما:

•فروش انواع درب و پنجره دوجداره، پی وی سی

•تعویض انواع پنجرهای قدیمی آهنی، آلومینیومی وغیره با پی وی سی با نصب یک روزه بدون تخریب

•ریگلاژ و خدمات یراق آلات

•توری پلیسه

•انواع درب ضد سرقت

•سفارش تولید و نصب تمامی شهرهایی ایران پذیرفته میشود به قیمت تهران

•نقد اقساط فقط چک

 

 

ویژگی های فروش انواع درب و پنجره دوجداره

 

🔸 پنجره دوجداره

✔️ پنجره دوجداره یکی از روش های کارآمد و به صرفه برای حل مشکل آلودگی صوتی و هدررفت انرژی در خانه ها و محل کار است.

✔️به کار بردن پروفیل باکیفیت و شیشه مناسب در ساخت درب و پنجره دوجداره را در انتخاب خود فراموش نکنید.

✔️ تغییرات فراوانی در صنعت ساختمان به ویژه در بخش درب و پنجره دیده می شود، پنجره های چوبی که در گذشته کاربرد زیادی داشت امروزه به پنجره دوجداره با شیشه لمینت و انواع یراق آلات منتهی شده و جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

✔️پنجره چه روی دیوار چه سقف خانه نصب شود، بیشتر برای ورود نور خورشید در روز و نوعی تهویه هوا محسوب می شود و در برخی فضاها برای ورود و خروج صدا نیز کاربرد دارد.

✔️ این روزها دکوراتورها به جنبه زیبایی و هنری پنجره در معماری و ساختمان سازی توجه دارند و این المان خانه سازی را فقط برای تهویه و تامین نور نمی دانند.

✔️ وقتی پنجره ها از جنس چوب و آهن ساخته می شدند، مشکلاتی وجود داشت، مثلا چوب قابل اشتعال بود و به دلیل مقاومت کم در برابر نور خورشید رنگ آن از بین می رفت و با بارش باران دچار پوسیدگی می شد.

✔️ چارچوب آهنی دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شد و از همه اینها گذشته با بسته بودن پنجره درزهای بین قاب های پنجره باز بود و در فصل سرما یا گرما انرژی هدر می رفت.

✔️ با بالا بودن قیمت انرژی حرارتی و برق هزینه ها افزایش پیدا کرد و کارشناسان به این نتیجه رسیدند که ۴۰ درصد اتلاف انرژی ساختمان ها از طریق پنجره هاست پس راه حل را در ساخت درب و پنجره های دوجداره دیدند.

🔸 چرا قیمت پنجره دو جداره نباید متر مربعی باشد؟

✔️ این سوال را با یک مثالِ آسان پاسخ می‌دهیم: فرض کنید دو پنجره‌ی یو پی‌ وی‌ سی داریم که یکی از آنها پنجره‌ی تک لنگه‌ی ثابت است و ابعادش ۱ متر در ۱ متر می‌باشد و طول پروفیل مصرفی آن ۴ متر است. در این پنجره هیچ نوع بازشو و یراق‌آلات هم کار نشده است. پنجره‌ی یو پی‌ وی‌ سی دوم ابعادش ۱ متر در ۱ متر است و دو لنگه بازشو و چهار لولا و دو ست یراق‌آلاتِ دو حالته نیز دارد. در پنجره‌ی اول متریال مصرفی فقط ۴ متر پروفیل و ۱ متر مربع شیشه است اما در پنجره‌ی دوم: حدود ۱۱ متر طول پروفیل، ۲ عدد دستگیره، دو ست یراق دو حالته و ۴ عدد لولا به کار رفته است. بی‌تردید قیمت این دو پنجره دوجداره با یکدیگر مساوی نیست و فروشندگان می‌توانند از همین موضوع سو استفاده کنند.
✔️ لذا قیمت پنجره دو جداره upvc صرفا با محاسبه نوع بازشو، تعداد بازشو، نوع یراق آلات می تواند محاسبه گردد. چرا که در این صورت محاسبه قیمت متر مربعی همیشه قیمت بالاتر محاسبه می گردد و این قضیه کاملا به ضرر مشتری می باشد . لذا مشتریان بایستی آگاه باشند که برای پنجره های ثابت خود که نه یراقی دارند و نه بازشویی، نباید قیمت بالاتری پرداخت نمایند.

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا