برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ


  • فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ
  • فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ
  • فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 28 بهمن, 1399
موقعیت : تبریز

واردات فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ

 

🔴فراز گستر

🔹️فروش انواع دوربین مداربسته

✅مجموعه ما سالها است که در زمینه واردات و تولید سیستم های حفاظتی دوربین مدار بسته، انواع دستگاه هایDVR  آنالوگ ودوربین های تحت شبکه ودستگاه های NVR,دزدگیر اماکن، اعلام حریق و قطعات الکترونیکی فعالیت داشته و با انجام پروژه های بیشمار صنعتی درسطح کشورتوانسته است جایگاه خود را در ردیف برجسته ترین شرکت های ایرانی فعال در زمینه دوربین مدار بسته به ثبت برساند.

⬅️واردکننده وتولید انواع دوربین و دزدگیر

✔فروش عمده همکاری

⬅️لوازم مونتاژ بردلنزوکاتirکیس فلزی پلاستیکی دام وبولت

⬅️انواع دزدگیر سایلکس پایونیکس
چشمی باطری …..

 

ویژگی های فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ

 

🔴مزایای نصب دوربین مداربسته برای کسب و کارها

🔸️جلوگیری از ارتکاب جرم

•بی شک می‌توان گفت داشتن دوربین مدار بسته در محل کارتان می‌تواند بعنوان یک عامل بازدارنده در برابر مجرمین و هر نوع فعالیت غیرقانونی عمل کند. وجود دوربین مدار بسته فضای امنی ایجاد کرده و به مثابه حضور قانون است، چون با علم به تحت نظر بودن دائمی شرایط، از هر برنامه‌ غیرقانونی یا جرمی جلوگیری خواهد شد.

🔸️نظارت بر فعالیت‌ها

•سیستم‌های دوربین مدار بسته قادر به پیگیری هر اتفاقی در محل هستند. با نظارت بر فعالیت کارکنان و کد آگهیکنندگان در محل کسب و کارتان، شما و کارمندان‌تان خیالتان راحت است که از کوچکترین رخدادی در محل مطلع خواهید شد.

🔸️شواهد عینی

•در صورت وقوع هر حادثه ناگواری در محل، داشتن یک سیستم دوربین مدار بسته واقعا شما را چند قدم جلو می‌اندازد چون بهترین راه برای جمع آوری شواهد و پیگیری دقیق وقایعیست که اتفاق افتاده است. با داشتن شواهد بدست آمده از دوربین مدار بسته موجود در محل می‌توان به راحتی مسئله را حل کرد، چون فیلم ضبط شده از زمان، مکان و مهم‌تر از همه فرد مظنون خبر می‌دهد.

🔸️تصمیم گیری

•برای حل اختلافات، فیلم‌های ضبط شده دوربین‌های امنیتی نقش فوق‌العاده مهمی ایفا می‌کنند. این موضوع هم برای مشکلات خانگی و هم برای اختلافات کاری اهمیت دارد. چه مساله اختلافات خانوادگی در میان باشد، و چه اختلاف نظر کارکنان یا تناقض بین  کارکنان و مشتریان باشد، مراجعه به فیلم CCTV همه را حل خواهد کرد.

🔸️ثبت مدارک و وقایع

•همیشه چک کردن زمان ورود و خروج کارکنان ایده خوبی است یا اینکه در جریان تحویل بسته یا حضور کد آگهی کنندگان ناشناس به ساختمان قرار بگیرید؛ با وجود دوربین مدار بسته در محل کارتان خیالتان راحت است که هیچ نکته‌ای از شما پنهان نخواهد ماند

 

راه های ارتباطی با فروش انواع دوربین مداربسته لوازم مونتاژ

 

 نام و نام خانوادگی آقای قبله
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه ۰۹۹۰۲۰۳۷۶۰۳
سامانه پیامکی
تلگرام
اینستاگرام
آدرس تبریز – عمارت شاهگلی کوی سهند روبروی برج الماس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا