برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

فروش انواع زیورآلات


  • فروش انواع زیورآلات
  • فروش انواع زیورآلات
  • فروش انواع زیورآلات
  • فروش انواع زیورآلات
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 15 بهمن, 1399
موقعیت : جیرفت

معرفی فروش انواع زیورآلات

 

《طراحی ، تولید و پخش زیورآلات و صنایع دستی》

✅فروش زیورآلات مسی و استیل و ظروف مسی در طرحها متنوع

🔴جنس انواع زیورآلات از چیست؟

⬅️مهم‌ترین نکته در مورد زیورآلات، جنس آن‌هاست که بر روی قیمت آن‌ها تأثیر به سزایی دارد. زیورآلات با جنس طلا و پلاتین قیمت بسیار بالایی دارند که خرید و فروش آن‌ها با فاکتور انجام می‌گیرد و قیمت هر گرم آن‌ها در بازار کاملا مشخص است.
⬅️در زیورآلات ممکن است از سنگ‌های رنگی و ارزشمند نیز استفاده شود. برخی از سنگ‌ها جزو جواهرات محسوب می‌شوند که برای نگین زیورآلات مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ مثلا الماس یک سنگ بسیار گران قیمت و ارزشمند است و برخی دیگر مانند یاقوت، عقیق، فیروزه و … نیز با قیمت‌های کمتری به فروش می‌رسند.
⬅️به علت این که قیمت زیورآلات طلا بالاست، انواع دیگری از زیورآلات با قیمت مناسب‌تر نیز وجود دارد که از جنس‌های مختلفی مانند نقره، تیتانیوم، استیل، رادیوم و … تهیه می‌شوند. البته قیمت هر کدام از این فلزات نیز با هم متفاوت است. البته اکثر زیورآلات با قیمت مناسب‌تر، دارای جنسی از فلزات ارزان‌تر مانند آهن هستند که روکشی از فلزات ذکر شده بر روی آن‌ها کشیده شده است تا به مرور زمان زنگ نزنند و رنگ آن‌ها تغییر نکند.

 

ویژگی های فروش انواع زیورآلات

 

🔴خواص و ویژگی های بدلیجات و زیورآلات :

🔸️یکی از مهم ترین تاثیرات بدیهی اما بسیار مهم بدلیجات و زیورآلات برای بسیاری از ما، هنوز غریب و ناشناخته است و آن ، تاثیری است که این اشیا فوق العاده زیبا در پوشش و شخصیت ما از نگاه دیگران دارند. بدلیجات ، به عنوان اشیایی که هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده است ، نقشی بسیار موثر در این زمینه ایفا می نمایند .

🔸️جادوی بدلیجات و زیورآلات ، بر روی پوشش و شخصیت ما بسیار زیاد است ، این اشیا آن قدر قدرتمند هستند که حتی با پوشیدن ساده ترین نوع لباس ها ، می توانند به شما جلوه ای بسیار درخشنده و دلفریب ببخشند . البته نکته ی مهم در کاربرد این وسایل را نباید از یاد برد و آن این است که همواره سعی کنید به این قانون نانوشته در مورد این اشیا دقت داشته باشید که؛ کافی ترین حالت استفاده از بدلیجات و زیورآلات ، در کمترین میزان استفاده از این اشیا است .

🔸️هیچ گاه سعی نکنید با غرق نمودن خود در بدلیجات و زیورآلات ، در چشم دیگران ، مانند یک مجسمه تزیین شده با فلزات در نظر بیایید . این هنر شما است که با ترکیب یک یا چند زینت کوچک ، تاثیری بسیار زیاد را بر افراد دیگر بگذارید .

 

راه های ارتباطی با فروش انواع زیورآلات

 

 نام و نام خانوادگی خانم بهرامی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه ۰۹۱۳۲۴۹۱۰۰۲
سایت
تلگرام gilda.zivaralate5800
اینستاگرام
آدرس جیرفت

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا