برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

فروش انواع لوله و اتصالات


  • فروش انواع لوله و اتصالات
  • فروش انواع لوله و اتصالات
  • فروش انواع لوله و اتصالات
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 10 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی فروش انواع لوله و اتصالات

 

🔴آرشام صنعت سوبا

 

✅آرشام صنعت سوبا با داشتن سابقه بیش از دو دهه کار خود را با هدف تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز پروژه های پتروشیمی ، نفت ، گاز ، نیروگاه ها و طرحهای عمرانی و آبرسانی شروع کرده است و در این مدت فعالیت خود ، با لطف خدا و توانایی های خود توانسته است خدمات زیادی را به بخش های پتروشیمی ، نفت ، گاز ، نیروگاه و آبرسانی و عمرانی ارائه نماید.

✅آرشام صنعت سوبا با داشتن کادری مجرب و با تکیه بر روابط گسترده با شرکت ها و کارخانجات تولید کننده و پخش کننده های داخلی و خارجی و دانستن از اطلاعات روز فنی مهندسی و همچنین تجربه چندین سال فعالیت با پروژه ها و شرکتهای یاد شده آمادگی دارد تا در کمترین زمان و با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برابر با استانداردهای جهانی و مورد نظر مهندسان مشاور طرح ، اجناس درخواستی پروژه ها را تامین نماید.

 

ویژگی های آرشام صنعت سوبا

 

🔸شیر پروانه ای:
همه ما در طول شبانه روز با شیر آلات سروکار داریم. هنگامی که قصد شستن دست های مان را داریم یا هنگامی که قصد رفتن به حمام داریم باید از شیر آلات استفاده کنیم.

البته تمامی شیر آلات محدود به این شیرآلات نمی شود. شیر پروانه ای نوعی از شیر آلات صنعتی به حساب می آیند. همراه ما باشید تا با این دسته از شیرآلات آشنا شوید.

🔸شیرآلات برنجی:
شیرآلات برنجی یکی از مهم ترین شیرآلاتی است که به دلیل ویژگی های ظاهری و کیفیت بالایی که دارد در دسته رایج ترین شیرآلات قرار می گیرد. جالب است بدانید این نمونه از شیرآلات در کاربردهای مختلف مانند شیرآلات ساختمانی و صنعتی کاربرد دارند. با ما همراه باشید تا بیشتر با این نوع از شیرآلات و کاربرد آنها آشنا شوید.

🔸شیرآلات استیل:
با توجه به اهمیت کاربرد شیرآلات انواع و اقسام شیرآلات در بازار وجود دارد که هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند در مکان های مختلف استفاده می شوند. یکی از مهم ترین نمونه های شیرآلات، شیرالات استیل است. همراه ما باشید تا بیشتر با این شیرآلات آشنا شوید.

 

راه های ارتباطی آرشام صنعت سوبا

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
ایمیل
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا