برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی حیوانات خانگی

فروش سگ و توله سگ ژرمن در کشور


 • فروش سگ و توله سگ ژرمن در کشور
 • فروش سگ و توله سگ ژرمن در کشور
 • فروش سگ و توله سگ ژرمن در کشور
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 17 خرداد, 1401
موقعیت : تهران

فروش سگ و توله سگ ژرمن در کشور

 

🔴مجموعه باشگاه سگ های نگهبان

(زیر نظر جهاد کشاورزی و نظام مهندسی)

 

✅مجموعه ما با 20 سال سابقه درخشان در زمینه فروش سگ و توله سگ ژرمن در کشور آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

 • فروش سگ ژرمن شپهرد _توله سگ های ژرمن شپرد _فروش سگ ژرمن بلک شولاین و ورک لاین
 • خرید توله بلک ژرمن شولاین و ورک
 • با شیب استاندارد و پای خرگوشی تراکم موی بی نظیر
 • فروش سگ نگهبان ارزان قیمت
 • فروش توله سگ خرید سگ نگهبان سگ اصیل قیمت توله سگ
 • خرید و فروش -جفت یابی کشش پانسیون- رفع ناهنجاری و آموزش مقدماتی و گارد
 • فروش توله سگ در بالاترین کیفیت در نژادهای زیر:
 • ژرمن شپرد _ دوبرمن پینچر _ روتوایلر پوزه مکعبی _ سیبرین هاسکی_کنکورسو _ مالینویز _ دالمیشن سگ خالدار _ ژرمن بلک _ ژرمن سیبل _ گریت دین  گلدن رتریور _ سامویید _ قفقازی _ سرابی _ پپیت بول _ تبت ماستیف وارداتی_ سنت برنارد _ آکیتاژاپنی _ آکیتا آمریکایی

 

🔸جهت دریافت لوکیشن مجموعه و هماهنگی خرید لطفا تماس بگیرید.

🔸ارسال به سراسر کشور بدون محدودیت

 

ویژگی های نژاد سگها

 

🔹سگ‌ ها صدها نژاد گوناگون دارند که بیشتر آن‌ ها در چند صد سال اخیر به وسیله اصلاح نژادی توسط انسان‌ ها ایجاد شده‌اند. آن ها را می توان یکی از متنوع ترین گونه های جانوری در دنیا دانست بطوری که بسیاری از نژادهای این حیوان را فقط می توانید در کشور ایران مشاهده کنید و بسیاری از این نژاد ها نیز در ایران موجود نمی باشند.

🔹یکی از دلایل عمده زیادی نژادهای این حیوان را می توان تأثیر مستقیم انسان بر زاد و ولد این موجود دانست، انسان ها با دستکاری های ژنتیکی و ترکیب کردن نژادهای گوناگون این حیوان، موفق شده اند که گونه های بسیار متعددی از این حیوان را به وجود بیاورند. همچنین از طریق تولید نسل از سگ‌ های دارای صفات جسمی و رفتاری مخصوص برای انجام کارهای خاص استفاده می‌ کنند که باعث ایجاد نژادهای متفاوتی از سگ‌ های شده‌ اند که تفاوت‌ های ظاهری قابل توجهی با یکدیگر دارند.

🔹به عنوان مثال قد این حیوان از تقریباً 20 سانتی متر تا یک متر و حتی بیشتر موجود می باشد و همین طور رنگ آن‌ ها نیز از سفید تا سیاه و از قهوه‌ای تیره تا روشن با طرح‌های مختلفی متغیر است. بلندی موی آنها نیز از بسیار کوتاه تا چند سانتی‌متر و موی زبر تا پشم صاف، فر یا نرم متفاوت است که تمامی این عوامل نشان دهنده گوناگونی نژاد این حیوان می باشد.

🔹در حالت کلی رفتارهای هر سگی متأثر از دو عامل مهم ژنتیک و محیط می‌ باشد که عامل اول وراثتی بوده و عامل دوم اکتسابی می‌ باشد، مسائل ژنتیکی خود موضوع بسیار مهمی است که در امر انتخاب نژاد سگ جهت به کارگیری در مأموریت های مختلف نقش ویژه ای دارد علی الخصوص در انتخاب سگ‌های پلیسی، سگ‌ های جنگ، سگ‌های جستجو و نجات و …

🔹خصوصیات نژادی و رفتاری سگ‌ ها با یکدیگر متفاوت بوده و هر نژاد ویژگی‌ های خاص خویش و به تبع آن کاربردهای مخصوص به خود را دارد.

🔹سگ‌ ها متناسب با ویژگی‌ های نژادیشان رفتار و حرکات خاص خویش را دارند، ژرمن‌ها نسبت به غریبه ها محتاط می‌ باشند اما در عین حال اولین صاحب خود را به‌ عنوان یک دوست در سراسر زندگیشان به حساب می‌ آورند، آنها چیزهایی را که یاد می‌ گیرند هرگز فراموش نمی‌ کنند و آرامش و امنیت را در کنار صاحب خود تجربه می‌ کنند

🔹سگ‌ ها بسیاری از نیروها و انرژی‌ های بیرونی را که انسان قادر به جذب و دریافت آنها نمی‌ باشند دریافت نموده و نسبت به آنها واکنش نشان می‌ دهند، بی قراری و پارس سگ‌ ها قبل از زلزله و طوفان رفتارهایی است که قرن‌ ها آدمی را مجذوب خود ساخته است، سگ‌ ها در موقعیت‌ های مختلف رفتارهای متفاوتی از خویش نشان می‌دهند. به عنوان مثال  یکی از ویژگی‌ های جالب سگ‌ ها درک نمودن حس ترس می‌ باشد به طوری که اگر فردی از سگی بترسد و از جلوی او فرار کند حیوان بلافاصله واکنش نشان داده و اقدام به پارس کردن و تعقیب او خواهد نمود چرا که سگ‌ ها اشیای متحرک را هدفی برای تعقیب نمودن محسوب می‌ نمایند و در واقع این یک رفتار غریزی برایشان محسوب می‌ گردد.

 

راه های ارتباطی مجموعه باشگاه سگ های نگهبان

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا