برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

فروش سیب خشک آفتاب خشک


  • فروش سیب خشک آفتاب خشک
  • فروش سیب خشک آفتاب خشک
  • فروش سیب خشک آفتاب خشک
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 23 دی, 1399
موقعیت : اصفهان

معرفی فروش سیب خشک آفتاب خشک

 

🔴بازرگانی ایران وج

☆بی شک بهترینیم، چرا که شما ما را انتخاب کرده اید…

✅ایران وج مفتخر است با سالها فعالیت در زمینه ی تامین مواد غذایی درجه یک و بسته بندی محصولات ، اکنون با سابقه ی درخشان، تجربه ی بیشتر و شناخت بهتر از ذائقه ها، امکان راحت ترین و امن ترین خرید را برای شما که لایق بهترین ها هستید فراهم کند.

☆با ایران وج مطمئن و آسوده خرید کنید

✅فروش عمده سیب های مختلف خشک شده در بازارهای داخل و خارجی رونق خود را دارد و هر چقدر نیز ارگانیک تر باشد به طبع خواهان بیشتری پیدا می کند.
نوع ارگانیک میوه خشک در ابتدا ازظاهر قابل شناسایی می باشد به این صورت که تیرگی در رنگ و تغییر حالت رنگ از رنگ واقعی خود میوه را نشانگر این مطلب است.
در مرحله بعدی تست کردن طعم خود محصول کمک شایانی می نماید تا متوجه طعم واقعی خود میوه شده و از نوع گرگود و رنگ مصنوعی زده شده تمایز قائل شد.

⬅️فروش سیب خشک آفتاب خشک

✔ سیب خشک فرآورده جانبی با ارزش حاصل از کارخانجات فرآوری سیب است. این محصول علاوه بر مزایای فراوان در تغذیه دام و طیور، کاربردهای مفیدی در صنایع مختلف دارد. در تفاله سیب %1/5 – 2/5 پکتین، %4/3 – 10/5 فیبر رژیمی و مقدار زیادی از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات فنولی یافت می‌شود، که از نظر تغذیه ای و پزشکی بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این، ترکیبات دیگری در سیب خشک وجود دارد، که از نقطه نظر صنعتی به ویژه در صنایع غذایی و دارویی دارای جایگاه فوق‌العاده ای است.

✔سیب خشک حاوی ویتامین‌هایی است که می‌توانند برای بدن بسیار مفید باشند. سیب حاوی مقداری ویتامین A و C است. این ویتامین‌ها باعث می‌شوند استخوان و پوست شما سلامتی خود را حفظ کنند. سیب همچنین حاوی تعداد زیادی از ویتامین‌های خانواده B است. این ویتامین‌ها متابولیسم طبیعی بدن شما را تنظیم می‌کنند و کبد و پوستتان را تغذیه می‌کنند. طبق بررسی‌های موسسه‌ی لینوس پائولینگ یک وعده نیم پیمانه‌ای شامل ۶ درصد از ویتامین B-6 مورد نیاز روزانه و ۳ درصد از ویتامین B-5 مورد نیاز بدن است. هر دوی این ویتامین‌ها به تولید ماده شیمیایی و عصب‌های مورد نیاز برای فعالیت مغز کمک می‌کنند.

 

راه های ارتباطی با فروش سیب خشک آفتاب خشک

 

 نام و نام خانوادگی آقای نوروزی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09134838900
 تلگرام
 اینستاگرام pootang.ir
 وب سایت iranveg.com
 آدرس تهران اصفهان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا