برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

فروش صندل در جنوب کشور


  • فروش صندل در جنوب کشور
  • فروش صندل در جنوب کشور
  • فروش صندل در جنوب کشور
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 27 بهمن, 1399
موقعیت : تهران

معرفی فروش صندل در جنوب کشور

 

🔴گروه تولیدی پاجیرو صندل

✅گروه تولیدی پاجیرو صندل ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه تولید ، فروش و صادرات انواع صندل های مردانه ، زنانه ، بچه گانه و … آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

✅تولیدی صندل و دمپایی بیشتر به صورت کارخانجات تولید کفش و دمپایی هستند که به دستگاه های تزریق پلاستیک مجهز می باشند.

✅این نوع صندل ها با زیره های پیو که نرم هستند تولید می شوند که خاصیت طبی بودن را به خود گرفته و به عنوان صندل طبی هم بفروش می رسند.
جنس رویه این نوع ازدمپایی و صندل ها بیشتر از نوع چرم صنعتی بوده و امکان تولید نوع چرمی آن هم طبق سفارش مشتری امکان پذیراست.

◾جهت سفارشات عمده محصولات با ما در تماس باشید

《ما مفتخر هستیم فروش گسترده به شهرهای جنوب کشور و صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان و … انجام می دهیم》

 

ویژگی های فروش صندل در جنوب کشور

 

🔸️ویژگی اول یک صندل مناسب باید متناسب اندازه و سایز پا باشد و این بدان معناست که بخش اطراف پاشنه باید به خوبی چسبیده باشد . بدین طریق که پا را در هنگام راه رفتن و ایستادن در وضعیت صحیحی نگاه دارد .

🔸️پشتی صندل باید پشت پا را دستکم با یک بند بسته نگاه دارد ، تا مانع از عقب و جلو شدن پا در کفش شود. افراد مختلف پاهایی با شکل متفاوت و گاهی غیر نرمال دارند و باید به آن توجه گردید .

🔸️وظیفه ی سازنده های صندل این است که فکری برای اصلاح و درمان آسیب ها و بیماری های مربوط به پا کنند و صندل هایی تولید کنند که درصدد رفع و کاهش مسائل ارتوپدی و پاتولوژیک پا باشند .

🔸️پنجه پهن و با ارتفاع از دیگر ویژگی کفش های صندل می باشد . هنگامی که عرض یا ارتفاع پنجه صندل کم باشد بیماریهای زیادی مانند انگشت چکشی ، میخچه وهالوکس را ایجاد میکند .

🔸️انگشتان پا باید در پنجه صندل فضای کافی داشته باشند تا به راحتی از هم باز شوند و کمی به بالا و پایین بروند. به جای استفاده از صندل های با نوک تنگ از صندل های با پنجه گرد استفاده کنید.

🔸️از دیگر ویژگی صندل ها کف داخلی با شمایل مناسب می باشد .صندل ها باید قوسهایی داشته باشد که هماهنگ با قوسها و برآمدگی های کف پا باشد . وزن بدن را به تناسب به تمام سطح کف پا پخش کند و پا در چنین کفی احساس راحتی کند.

 

راه های ارتباطی با فروش صندل در جنوب کشور

 

 نام و نام خانوادگی آقای مقیمی
 شماره تماس ثابت  021/56864904021/56867398
 شماره تماس همراه  0912176361009121716457
سایت pajirosandal.com
تلگرام pajiro_sandal
اینستاگرام pajro61
آدرس تهران. جاده ساوه. سه راهی ادران. شهرک قلعه میر بعداز اتشنشانی

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا