برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
حیوانات و کشاورزی کشاورزی

فروش فلاورباکس و گلدان بتنی در تهران


  • فروش فلاورباکس و گلدان بتنی در تهران
  • فروش فلاورباکس و گلدان بتنی در تهران
  • فروش فلاورباکس و گلدان بتنی در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 4 اردیبهشت, 1401
موقعیت : تهران

فروش فلاورباکس و گلدان بتنی در تهران

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه فروش فلاورباکس و گلدان بتنی و همچنین تولید کننده و فروشنده قطعات فلاورباکس در تهران آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅فلاورباکس بتنی مصالحی ایده آل برای پیوند زدن پروژه های راه سازی و بهسازی با طبیعت است. تخریب خاک و فرسایش در پروژههای عمرانی اجتناب ریزش و فرسایش را می گیرد. انواع فلاورباکس ناپذیر است و فلاورباکس سنگی راهکاری است که دیوراهای حائل شیبدار را پایدار نگه داشته و جلوی دیواری بتنی کمک میکند تا چشم انداز طبیعی زیبایی ایجاد شود. قیمت فلاورباکس بتنی و سیمانی در حدی است که نسبت به روشهای مشابه احداث دیوارهای شیب دار کامال مقرون به صرفه است. همچنین قیمت فلاورباکس یا گلفوژ دیواری در مقایسه با روشهای دیگر زیباسازی فضای سبز نیز ارزان تمام می شود. استفاده از گلدان بتنی دیوار حائل و بلوک گدانی بتنی در سالهای گذشته در سراسر جهان محبوبیت باالیی پیدا کرده است گلدان سیمانی که با نام گلدان صخره ای نیز شناخته می شود، بهترین انتخاب برای دیوارهای بوستانها و پارک و فضاهای تفریحی است. با استفاده از آنها شیب مورد نظر کنترل می شود؛ استحکام دیواره تضمین می شود و به سرعت می توان گیاه مورد نظر را در آن کشت کرد. شرایط آبیاری و زهکشی مناسبی نیز برای گیاهان وجود خواهد داشت شیوه طراحی فلاورباکس بتنی به نحوی است که به راحتی کنار هم قرار گرفته و به هم متصل می شوند. پس از پایان اجرا، قطعات به شکل گسسته دیده نشده و یکپارچکی مناسبی وجود خواهد داشت.

 

✅فلاورباکس راه حلی برای جلوگیری از فرسایش خاک

پروژههای عمرانی ناگزیر به فضاهای طبیعی آسیب وارد میکنند. تخریب خاک یکی از پایههای اصلی این تخریب است. خاکبرداری و ایجاد دیوارهای شیب دار حائل، به معنای فرسایش شدید خاک است. باید انتظار روان آبهای گاه و بیگاه را داشته باشید که خاک را با خود میشوید و میبرد. دیوارهای حائل ریزش میکند و دردسر بزرگی ایجاد میشود. بعالوه ، بخش زیادی از فضای سبز با راهسازی و ساختمان سازی تخریب میشود. چشم اندازهای طبیعی از بین میرود و فضاهای شهری خشک و بی روح خواهد شد خیابانها و اتوبانهایی را تصور کنید که با آسفالتهای نفوذ ناپذیر پوشیده شده و اطراف آن دیوارهای بلندی ساخته شده تا جلوی ریزش دیوار حائل شیب دار را بگیرد. چنین منظرهای کابوس زندگی شهری امروز است. راه حل برونرفت از چنین کابوسی زیاد هم پیچیده نیست. کافیست فضایی برای رشد گیاه ایجاد کنید.

 

✅بهترین گزینه برای احداث دیوار حائل شیب دار

اگر بتوانید شیب دیوار را با گیاهان پوشش دهید و زهکشی مناسبی برای آن قرار دهید بخش زیادی از مشکل حل می شود. اجرای فلاورباکس بتنی اصولی از شیب دیوار می کاهد. بلوک گلدانی سیمانی فضای تنفس و آبیاری گیاه را دارد و گلدانهای مقاوم زیبایی که دیوار بتنی زشت و یکپارچه را به دیوارهای سبز دلنشین تبدیل می کند که زندگی در آن جریان دارد فلاورباکس بتنی به کابوس دیوارهای خشک بتنی پایان میدهد.

 

✅گلدان بتنی دیوار حائل

رواناب ، ناگزیر، خاک را شسته و فرسایش خاک را تشدید میکند. تنها آسیب به طبیعت نیست که دردسرساز است. پروژه نیز با چنین فرسایش شدیدی با تهدید روبرو میشود. فلاورباکس بتنی قطعات کوچکی است که روی شیب سوار میشود. زهکشی مناسب انجام میشود و دیوارپلکانی پدید میآید. گلدان بتنی دیوار حائل با خاک آلی پر میشود. در نهایت دیوار سبز اطراف اتوبان و پارک چشم انداز شهری را دگرگون خواهد کرد.

 

✅خرید فلاورباکس سیمانی

هزینه های خرید فلاورباکس به تنهایی نمیتواند برآورد مناسبی برای اجرای دیوار حائل باشد. این بلوک فلاورباکس سیمانی قیمت بالایی ندارد اما اجرای آن ممکن است هزینه بر باشد.

 در گام اول باید نوع خاک و پی از نظر فرسایش و مقاومت در برابر ریزش کنترل شود. باید مشخص شود که فرآیند اجرایی به خاک
برداری یا خاک ریزی نیاز دارد یا خیر.

 در گام دوم الزام است شیب محل اجرا مشحص شود. در این مرحله برای بهبود خاک از ژئوگرید می توان کمک گرفت.
ژئوگرید نوعی پلیمر است که به صورت پارچه ای یا گرانولی وجود دارد. از ژئوگرید برای پایدارسازی خاک استفاده می کنند. ژئوگرید قابلیت کشان مناسبی دارد و برای مسلح کردن خاک در معرض فرسایش بهترین گزینه است. ژئوگرید پلی استری و پلی اتیلنی برای مسلح سازی خاک مناسب است.

تا این مرحله برآورد خاک و شیب دیواره و پایدارسازی خاک تا حدودی انجام شده. در گام سوم ارتفاع دیوار شیب دار و زاویه ها مشخص می شود

 گام چهارم برآورد هزینه مصالح است. این برآورد شامل فلاورباکس ها و مالت و مصالح اجرایی و سایر مصالحی است که برای پایدار
سازی خاک استفاده می شود.

 گام پنجم برای برآورد هزینه اجرای دیوار شیب دارد فلاورباکس آن است که هزینه های دسترسی و ترافیکی محاسبه شود.

در آخر الزم است تا برای هزینه های پیش بینی نشده نیز مقداری را در نظر گرفت تا برآورد قیمت فلاورباکس سیمانی و اجرای آن با ریسک کمتری انجام شود.

 

✅قیمت فلاورباکس دیواری (گلفوژ)

قیمت فلاورباکس دیواری کامال مقرون به صرفه است. گلدان های شیب بندی که با نام گلفوژ نیز در ایران شناخته می شود هر روز بیش از گذشته مورد استفاده است. وسعت استفاده از آن در شهرهایی مانند تهران و تبریز بالاست و در شهرهای شیراز و اصفهان و مشهد نیز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
قیمت ارازن فلاورباکس بتنی باعث خواهد شد تا در هزینه های بهسازی و راه سازی صرفه جویی شود. بتنهای استفاده شده برای این کار هیچ ماده سمی ندارد که مانع از رشد گیاه شود. امکان آبیاری و زهکشی را خواهد داشت. در اثر آبیاری مداوم و بارندگی دچار تخریب نمیشود. تخلخل الزم برای تنفس گیاه را ایجاد میکند و تنوع طراحی باالیی دارد.

 

✅بلوک گلدانی بتنی

فلاورباکس سیمانی در واقع باکس گلدان بتنی دیوار حائل هستند که برای دیوارهای شیب دار استفاده می شوند. یکی از مهم ترین کاربردهای آن استفاده در پروژه های راه سازی و بهسازی است. پس از احداث اتوبان ها و آزادراه ها خصوصا در مناطق طبیعی از بتن مسلح با عیار ۰۵۳ به بالا استفاده می شود. برای تولید فلاورباکس بتن مسلح شده با میلگرد یا مش نیز به کار می رود.

 

✅تولید کننده گلدان دیوار سبز

برای پوشش دیوارهای شیب دار گزینه های زیادی پیش روی شما نیست. دیوارهای سنگی یا دیوارهای پیش ساخته صرفا برای جلوگیری از ریزش دیوار حائل و بهبود ضریب ایمنی اجرا می شود اما دیوار حائل سبز ، عالوه بر باال بردن ضریب ایمنی، در اصالح چشم انداز نیز موثر است. همچنین وجود گیاهان و زهکشی مناسب با فرسایش خاک مقابله موثری خواهد کرد.
شهرهای و جاده های شمال و جنوب ایران به دالیل متعددی در معرض آسیب های زیست محیطی قرار دارند. دخالت انسان در طبیعت سرعت فرسایش خاک را چند برابر افزایش داده. جاده ها و بزرگراه ها میان تپه و کوه ، دیواره های بلندی پدید آورده که مستعد فرسایش و تخریب است.
برای کاهش آسیب های زیست محیطی در این دیواره ها الزام است تا فضایی فراهم شود تا گیاهانی که طی پروژه عمرانی آسیب دیدهاند، فضایی برای رشد داشته باشند تا طبیعت خود را با تغییراتی که انسان ایجاد کرده هماهنگ کند. در بسیاری از پروژ های راه سازی شمال ایران از فلاورباکس استفاده شده و نتایج نیز موفقیت آمیز بوده است.

 

✅فلاورباکس بتنی تهران

شرکت های متعددی این روزها در زمینه مبلمان شهری و اجرای پروژه های فلاورباکس مشغول به فعالیت هستند. تنوع انواع فلاورباکس دیواری باالست. دست طراحان و مهندسان برای استفاده از این گلدان دیوار سبز بتنی در بوستان های شهری باز است. برای محوطه سازی باغ و ویال و پارک های جنگلی نیز از چنین بلوک های استفاده می شود. اتوبان های تهران بهترین فضا برای اجرای پروژه هایی است که نیاز به فلاورباکس دارد.
شرکت های متعددی در تهران اقدام به فروش فلاورباکس سیمانی و بتنی میکنند.

 

✅اجرای دیوار حائل با فلاورباکس و پلنتر بلوک

طراحی دیوار حائل سبز کار سادهای نیست. الزم است محاسبات دقیق در زمینه شیب و جنس خاک انجام شود. طراح سعی میکند با استفاده از انواع فالورباکس دیواری بتنی از طراحی ها و رنگهای متنوع، یکنواختی فضا را کاهش دهد. در عین حال میزان سایه و نور کافی برای رشد گیاه ایجاد شود.

 

✅پلکان بلوک گلدانی سیمانی

چیدمان پلکانی روی هم فلاورباکس بتنی در نهایت فضایی سایه روشن پدید میآورد. باید گیاهان منطبق با شرایط نور و آبیاری فضای ایجاد شده، کاشته شوند تا دیوار سبز شکل گیرد. این محصول قابلیت حمل و نصب آسان و حائل دیوار شما خواهد بود و امکان کاشت گیاه را به شما خواهد داد.
این ایده مناسب برای دیوار های شیب دار و کنار خیابان ها و اتوبان ها است.

 

✅چند عدد فلاورباکس بتنی نیاز است؟

تعداد مورد نیاز برای متر مربع ۵ عدد است. محاسبه تعداد فلاورباکس سیمانی برای اجرای دیوار حائل شیدار کار ساده ایست.

کافیست مساحت پروژه اندازه گیری شود. برای ابعاد مرسوم فلاورباکس طبق الگوی زیر عمل خواهد شد

 فلاورباکس مستطیلی : مساحت ضربدر ۵

 فلاورباکس بیضی : مساحت ضربدر ۵.۵

 

 

مزیت فلاورباکس بتنی چیست؟

 

 گزینه ای ایده آل برای اجرای تراس بندی

 بهترین و ارزان ترین راه برای استحکام دیوارهای شیب دار

 جلوگیری از فرسایش خاک

 جلوگیری از ریزش ارتفاعات

 امکان ایجاد دیوارههای بسیار بلند با منظره ای دلپذیر

 دست طراح برای جابجایی فلاورباکس ها و تغییر در چیدمان باز است

 امکان دمونتاژ و بازکردن قطعات و تغییرات میسر است

 عیار بتن فلاورباکس باالست و استحکام مناسبی دارد

 یکپارچکی ساختار گلدان های بتنی باعث مقاومت در برابر صدمات و ضربه شده است.

 سطوح متخلخل باعث شده چرخه های ذوب و یخبندان را به راحتی دوام می آورد.

 امکان استفاده در هر شرایطی آب و هوایی را خواهد داشت.

 شیارها و خلل و فرج داخل فلاورباکس امکان ریشه زنی و رشد گیاه را فراهم می کند.

 برای محوطه سازی و ایجاد چشم اندازهای طبیعی بهترین گزینه است.

 با طبیعت کامال سازگار است و امکان رشد گیاهان بومی هر منطقه را دارد.

 ایجاد نمای طبیعی در هر دو طرف دیواره

 فلاورباکس بتنی امکان آبیاری قطره ای و زهکشی را فراهم می کند.

 سیستم کف آن یکپارچه است.

 پلنتربالک یا بلوک گلدانی بتنی قیمتی ارزان دارد. نمای آن نیز بسیار زیباست.

 آلودگی های زیست محیطی را کاهش میدهد

 آلودگی هوا را کاهش میدهد.

 امکان نصب بدون استفاده از ماشین آالت سنگین

 در کف هر بلوک زهکش قرار داده شده

 با استفاده از فلاورباکس سرانه فضای سبز شهری بهبود میابد.

 هزینه های نگهداری بسیار پایین دارد

 هزینه های احداث فضای سبز شهری را کاهش میدهد

 

کاربرد فلاورباکس بتنی

 

 مناسب حاشیه بزرگراه ها، جاده ها و خیابان ها

 مناسب محوطه سازی در پاک های شهری و بوستان و پارک های جنگلی

 گزینه ای مناسب برای دیوارهای حائل صوت شکن

 امکان استفاده به عنوان دیوارهای حائل بسیار بلند برای جداسازی حریم باغ و ویال و فضای سبز

 تزئیات شهری و بهبود فضای مبلمان شهری

 دیوارهای حاشیه ای و انسداد فضاها

 دیوار سبز عمودی

 پایدارسازی تراشه

 مقاوم سازی دیوارها در برابر زلزله و رانش زمین

 امکان جابجایی دیوارها برای مقاصدی مانند افتتاحیه پروژه ها یا فستیوال ها و مناسبت های مختلف وجود دارد

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای گودرزی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه ۰۹۳۶۵۰۷۹۲۴۲
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا