برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

ساخت کمد،کابینت و درب چوبی


  • ساخت کمد،کابینت و درب چوبی
  • ساخت کمد،کابینت و درب چوبی
  • ساخت کمد،کابینت و درب چوبی
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 23 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی ساخت کمد،کابینت و درب چوبی

 

🔴 مجموعه گلد وود

✅ مجموعه گلد وود مرکز فروش و ساخت تخصصی درب های چوبی، کمد و کابینت در کشور می باشد. اجرای پروژه های فراوان در کشور این مجموعه را به یکی از قطب های فروش و ساخت درب های چوبی، کمد و کابینت در کشور تبدیل کرده است.

✅ علاوه بر اینکه مجموعه گلد وود در تمامی مراحل خرید و نصب در در کنار مشتریان خواهد بود، واحد خدمات پس از فروش این شرکت نیز پس از خرید همیشه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

✅ مجموعه گلد وود با هدف نوآوری در فروش و ساخت محصولات متنوع و قابل رقابت با فروشنده های مشابه جهت تامین نیازهای مشتریان در زمینه فروش و ساخت انواع درب های چوبی و کابینت چندین سال هست که تاسیس گردیده، تا بتواند در تلاقی تجربه و تخصص کنار هم خلاقیت و نوآوری نوین را با ارائه محصولات جدید در این صنعت به شما مشتریان گرامی عرضه نماید.

ویژگی های فروش کمد کابینت و درب

 

🔸 چرا کابینت آشپزخانه ، مهم‌ترین اجزاء درون آشپزخانه است؟

اهمیت کابینت‌های آشپزخانه، نه تنها در پوشش‌دهی فضای کاربردی محیط آشپزخانه است، بلکه نقش ویژه‌ای در نمای خانه و بالطبع، زیبایی کل خانه دارد. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل‌تان باشد، می‌توانید ظروف، لوازم برقی و سایر وسایل مورد نیازتان را پوشش دهید و در یک کلام نظم و زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

 

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای لطفی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09128449311
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا