برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

کسب و کار

فروش مخازن پلیمری


  • فروش مخازن پلیمری
  • فروش مخازن پلیمری
  • فروش مخازن پلیمری
  • فروش مخازن پلیمری
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 13 بهمن, 1399
موقعیت : تهران مولوی

معرفی فروش مخازن پلیمری

 

🔴فروشگاه مخزن هایپر

🔴فروش عمده مخزن پلی اتیلن

✅در شرایطی که در کشورمان ایران نگهداری و ذخیره سازی بهداشتی آب در زندگی شهری و روستایی به یکی از مهترین اولویتها و نیازها تبدیل شده است ما خود را متعهد می دانیم به عنوان همراهی مطمئن ، پشتیبان شما عزیزان در نگهداری مهمترین ماده حیاتبخش زندگی تان باشیم. این مهم ما را موظف ساخت تا علاوه بر تولید کالای با کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی شرایطی را فراهم آوریم تا با توزیع مناسب محصولات خود و سایر همکاران در مخزن هایپر در خدمتتان باشیم تا خریدی آسان ، سریع و مطمئن را برای شما هموطنان عزیز فراهم آوریم.

⬅️انواع منابع و مخازن پلیمری

⬅️در ابعاد و حجم و اندازه مختلف

◾جهت نگهداری آب آشامیدنی و انواع مایعات

◾ضد جلبک و آنتی باکتریال

🔹️حجم از 50 لیتر تا 30.000 لیتر

🔹️۱۰ سال گارانتی

✔دارای علامت استاندارد و سیب سلامت

✔ارسال به تمام نقاط

09121472600

021/55159755
021/55156334

 

ویژگی های مخازن پلیمری

 

🔴ویژگی های مخازن پلی اتیلن

🔸️مخازن پلی اتیلن در شرایط مختلف از خود انعطاف نشان می دهند. یعنی اینکه یک مخزن پلی اتیلن در رشت کار می کند و همان مخزن ، می تواند در سیستان و بلوچستان و یا اهواز به کار گرفته شود.

🔸️مخازن پلی اتیلن برای نگهداری از هیچ سیالی محدودیت ندارند. از اسید و خطرناک ترین مواد خورنده و شیمیایی گرفته تا آب شرب. فقط باید متناسب با چگالی سیال سفارشی سازی شوند.

🔸️از نظر تنوع طراحی هیچ مخزنی به پای نمونه های پلی اتیلنی نمی رسد. به عنوان مثال اگر ویلایی در لب ساحل دارید و قرار است زیر زمین آن فاضلاب جمع آوری کنید و یا سپتیک تانک نصب کنید بهترین گزینه سپتیک تانک پلی اتیلن است .  اگر می خواهید برای یک آپارتمان آب سالم آشامیدنی ذخیره سازید، می توانید از طریق سفارش نمونه های افقی سنتی دست به کار شوید.

🔸️مخازن پلی اتیلن تنها مخازنی هستند که می توان آن ها را به صورت شفاف در اختیار گرفت. یعنی مخازنی وجود دارند که سیال درون آن ها از بیرون به راحتی قابل بررسی و نظارت است.

🔸️از منظر استاندارد نگهداری و بهداشت، بازهم مخازن پلی اتیلنی در جایگاه نخست قرار می گیرند. تا مدت زمان ها طولانی (چند ماهه) هیچ لجن، جلبک، باکتری و عامل مخربی به درون سیال رسوخ نخواهد کرد

 

 

راه های ارتباطی با فروش مخازن پلیمری

 

 نام و نام خانوادگی آقای طالبلو
 شماره تماس ثابت 0215515975502155156334
 شماره تماس همراه  09121472600
سامانه پیامکی
سایت makhzanhyper.com
اینستاگرام
آدرس تهران مولوی

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا