برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

فروش موم ریخته گری


  • فروش موم ریخته گری
  • فروش موم ریخته گری
  • فروش موم ریخته گری
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 26 خرداد, 1400
موقعیت : اصفهان

معرفی فروش موم ریخته گری

 

🔴شرکت موم سپاهان

 

✅گروه تولیدی مهندسی نوین فرآیند سپاهان افتخار دارد محصول جدید خود موم ریخته گری دقیق SE-S1 را به همه تولید کنندگان ریخته گری دقیق معرفی نماید.

 

✅گروه تولیدی مهندسی نوین فرایند سپاهان افتخار دارد با تجربه بسیار با ارزش ۱۸ ساله در تولید انواع مختلف موم با کیفیت در صدد صادرات انواع محصولات خود به دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی میباشد.

 

✅این موم از لحاظ کارکرد بسیار شبیه موم بلیسون انگلیس میباشد.

✅این موم در ۴ رنگ قرمز، صورتی،سبز و آبی طبق سفارش مشتری تولید میشود. این موم با این کیفیت عالی برای اولین بار در ایران تولید میگردد و در ساخت قطعات بسیار دقیق مهمات سازی، هوایی، پالایشگاه، نساجی، خودرو، نیروگاه و غیره کاربرد دارد.

 

🔹قیمت همه انواع موم به روز بوده و به دو صورت گرانول و قالبی و به ۴ رنگ صورتی ،قرمز، سبز و آبی قابل عرضه به همه تولیدکنندگان می باشد.

🔹جهت کسب اطلاع بیشتر و همچنین سفارش لطفا تماس حاصل نمایید.

 

ویژگی های موم ریخته گری

 

🔸موم ریخته گری دقیق چیست؟

موم ریخته گری دقیق فرایندی برای ایجاد اشیا، ، از ساده تا پیچیده ، در انواع فلزات (مانند طلا ، نقره ، برنج یا برنز) با ریخته گری یک مدل یا الگوی اصلی است.این یکی از قدیمی ترین تکنیک های شناخته شده فلزسازی است که قدمت آن به 6000 سال قبل باز می گردد و هنوز هم به طور گسترده ای برای تولید جواهرات ، دندانپزشکی و هنر استفاده می شود. شکل صنعتی آن ، روشی معمول برای ایجاد قطعات فلزی دقیق در مهندسی و ساخت است. در حالی که در گذشته به طور سنتی با صنایع دستی در ارتباط بود ، اکنون سازندگان می توانند فرآیند موم ریخته گری را با طراحی دیجیتال و چاپ سه بعدی تغییر دهند تا روند کار را ساده کنند ، باعث صرفه جویی در وقت ، هزینه های کمتر و تغییر شکل برای قرن 21 می شوند.

🔸موم ریخته گری دقیق در چند گرید تخصصی کاملاً متفاوت، بصورت تزریقی و غیر پرسی در چهار رنگ قرمز، سبز، آبی و صورتی تولید می گرد. این محصولات جدید برای اولین بار در کشور ایران تولید شده است.

 

 

راه های ارتباطی شرکت موم سپاهان

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
ایمیل
واتساپ
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا