برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

فروش ویژه انواع موتورسیکلت در مشهد


  • فروش ویژه انواع موتورسیکلت در مشهد
  • فروش ویژه انواع موتورسیکلت در مشهد
  • فروش ویژه انواع موتورسیکلت در مشهد
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 8 مرداد, 1401
موقعیت : مشهد

فروش ویژه انواع موتورسیکلت در مشهد

 

🔴سرعت سیکلت

(بهترین فروشگاه موتورسیکلت در مشهد)

 

✅تیم ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه فروش ویژه انواع موتورسیکلت در مشهد آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • فروش ویژه موتورسیکلت انواع برند 

 

✔️جالب است بدانید که همزمان با از راه رسیدن تابستان و گرم شدن هوا، بازار خرید و فروش موتور سیکلت داغ می‌شود؛ چرا که موتور سیکلت وسیله‌ی نقلیه‌ی سریعی است که در شهرهای بزرگی مانند مشهد که خیابان‌های آن با ترافیک سنگینی همراه است موجب خواهد شد سریع‌تر به مقصد برسید.

 

🔷با مدیریت آقای رضایی قندی

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های موتورسیکلت

 

🔸ایمنی موتور سیکلت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در خصوص ویژگی‌های موتور سیکلت خوب و خرید آن مطرح است ایمنی آن است که باید هنگام خریداری موتور سیکلت هم به آن توجه کنید.

🔸داشتن پایه دان و جا دستی برای سرنشین دوم

همان‌گونه که خود مستحضرید موتورهایی که جا پایه‌های فلزی دارند می‌توانند هنگامی‌که سرنشین دوم سوار می‌شود در حفظ تعادل و نیز کنترل موتور سیکلت به شما کمک شایانی نمایند.

افزون بر این چنانچه برای سرنشین دوم موتور سیکلت جا دسته‌های نگهدارنده وجود داشته باشد ایمنی و همچنین حفظ تعادل سرنشین تضمین خواهد شد.

🔸مجهز بودن سینی کفی انجین

لازم است بدانید که مجهز بودن سینی کفی انجین برای جلوگیری از وارد شدن هر گونه ضربه‌ای به پوسته انجین می‌باشد. موتور سیکلتی با ویژگی‌های خوب از این قائده مستثنی نیست.

🔸رکاب‌های تا شونده

یکی از نکاتی که بیشتر افراد به آن توجهی ندارند نوع رکاب موتور سیکلت است.

در صورتی‌که رکاب‌های موتور سیکلت تا نشود خطر زمین خوردنتان از روی موتور سیکلت افزایش پیدا می‌کند.

مثلاً زمانی‌که می‌خواهید از بین دو جدول در خیابان که پلی در میان آن قرار دارد عبور نمائید چنانچه رکاب‌های شما ثابت باشد برخورد رکاب به لبه‌های جدول سبب خواهد شد که تعادلتان به هم بریزد و به زمین بخورید.

نکته‌ای که ذکر شد در موتورهای کلاس تریل اهمیت به‌سزایی دارد چرا که اگر تصمیم به عبور از موانع کوهستانی را داشته باشید این قابلیت خواهد توانست سلامت شما را افزایش دهد.

🔸مجهز بودن سیستم ترمز به کلیدهای استاپ

احتمالاً خود شما هم می‌دانید کلیدهای استاپ هنگامی‌که ترمز می‌گیرید فعال می‌شوند و به رانندگان وسیله‌های نقلیه دیگر که در پشت سر شما قرار دارند با روشن کردن چراغ خطر هشدار می‌دهند.

🔸مجهز بودن به حسگرهای وضعیت دنده و جک

لازم است بدانید که این حسگرها کلیدهای بسیار کوچکی هستند. هنگامی‌که موتور در وضعیت خلاصی قرار نداشت و یا موتور سیکلت بر روی جک بود، مانع از روشن شدن موتور سیکلت می‌شود تا به طور ناخود آگاهی موتور سیکلت به حرکت در نیاید.

🔸مجهز بودن حفاظ‌های مچی فرمان

از دیگر ویژگی‌های موتور سیکلت خوب می‌توان به مجهز بودن گارد(حفاظ)های مچی فرمان اشاره کرد.

حتماً خود شما هم مستحضر هستید که بیشترین کاربرد این حفاظ‌ها برای موتور سیکلت‌های گروه تریل است که سبب می‌شود از وارد شدن هرگونه ضربه به انگشتان دست راننده ممانعت شود.

🔸مجهز بودن به سیستم قطع جریان اضطراری

احتمالاً خود شما دیده‌اید که یک کلید قرمز رنگ بر روی کنسول فرمان قرار دارد که راننده موتور سیکلت می‌تواند با فشار دادن آن بدون بستن سوئیچ بسیار سریع جریان برق را در مدار موتور سیکلت قطع کند تا هنگامی‌که مشکلی برای موتور سیکلت به وجود می‌آید از آتش گرفتن آن جلوگیری شود و یا این‌که در توقف‌هایی که کوتاه مدت هستند و یا در ترافیک‌ها با این کلید می‌توان موتور را خاموش کرد.

افزون بر موارد ذکر شده در بالا مجهز بودن نقاط مختلف موتور سیکلت به شبرنگ‌های هشدار در شب و همچنین مجهز بودن موتور سیکلت به سیستم ترمز دیسکی به شلنگ‌های انتقال روغن هیدرولیک فشار قوی که تماماً فلزی باشد می‌تواند از دیگر ویژگی‌های موتور سیکلت خوب باشد.

🔸قدرت و گشتاور

یکی ازمهم‌ترین ویژگی‌های موتور سیکلت خوب قدرت و گشتاور است.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در هنگام انتخاب یک وسیله نقلیه به آن دقت کنید قدرت و گشتار آن است.

به هر اندازه که قدرت بیشتر باشد به طبع میزان کارایی آن نیز بیشتر خواهد بود و هر چقدر که گشتاور بیشتر باشد در نتیجه‌ی آن شتاب اولیه هم بیشتر خواهد بود.

چنانچه تمایل دارید میزان قدرت و گشتاور هر موتور سیکلتی را در یابید می‌توانید به سایت تولیدکننده آن مراجعه کنید. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که قدرتی که در مشخصات موتور سیکلت درج می‌شود در واقع قدرت تبلیغاتی و یا اسمی آن می‌باشد که معمولاً باید بین ۱ تا ۲ درصد از میزان قدرت اسمی آن کم نمائید تا قدرت واقعی آن را به دست آورید.

به عبارتی این‌که قدرت یک موتور ۱۲۵ سی سی برابر ۱۲ اسب بخار است در عمل قدرتی که ایجاد می‌نماید ۱۰ تا ۱۱ اسب بخار است.

 

راه های ارتباطی سرعت سیکلت

 

 نام و نام خانوادگی حمید رضایی قندی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0936441990209036596234
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس مشهد – طبرسی شمالی 39

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا