برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

فروش ویژه پیچ و ابزار


  • فروش ویژه پیچ و ابزار
  • فروش ویژه پیچ و ابزار
  • فروش ویژه پیچ و ابزار
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 19 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی فروش ویژه پیچ و ابزار

 

🔴پیچ و ابزار صداقت

 

✅پیچ و مهره به دلیل کاربرد گسترده و تنوع مختلفی که دارند یکی از پرکاربردترین ابزارها در صنایع محسوب می‌شوند. خریداران باید توجه داشته باشند تا در خرید پیچ و مهره موارد مهمی از جمله سایز، جنس، کیفیت، کاربردی که از پیچ و مهره انتظار دارند و بسیاری موارد دیگر از این قبیل را در نظر گرفته و مناسب‌ترین گزینه ممکن را انتخاب و خریداری کنند.

 

✅شرح محصولات ما:

♦️پیچ های کناف تیز و مته

♦️میخ و چاشنی

♦️پیچ های سرتخت مته ای و واشر دار مته ای و بکسی

♦️واشر و مهره

 

ویژگی های پیچ

 

🔸مزایای اتصالات دارای پیچ و مهره:

✔️اتصالات پیچی مزایای زیادی را ارائه می‌ دهند که یکی از آنها مقاومت کششی بالای آنها است. البته استحکام کششی حداکثر میزان تنش یا نیرویی را نشان می‌ دهد که اتصال پیچی می‌ تواند برای مدت زمان معین و بدون خرابی تحمل کند. اتصالات پیچی از استحکام کششی بالایی برخوردار هستند. علاوه بر این، استحکام کششی یک اتصال پیچی اغلب با تغییر بست‌ ها یا فشار گیره‌ ها می‌تواند افزایش یابد.

✔️یکی دیگر از دلایلی که اتصالات پیچی از محبوب زیادی برخوردار هستند، به این دلیل است که ساخت آنها ساده و آسان است. به طور معمول، کمتر از یک دقیقه طول می‌ کشد تا یک پیچ وارد دو یا چند شیء شده و با یک مهره ایمن شود. حتی اگر با اتصالات پیچی آشنا نیستید، نباید در ایجاد یکی از آنها مشکل داشته باشید. در صورت استفاده از پیچ مهره مناسب، به راحتی قابل اجرا هستند و دوام بالایی دارند. از این اتصالات می‌توان در ماشین‌ آلات مختلف نیز استفاده کرد و آنها لرزش و فشار وارده را به خوبی تحمل می‌کنند.

 

راه های ارتباطی پیچ و ابزار صداقت

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا